Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ESKA TV patronem MAYDAY 2010

ESKA TV patronem MAYDAY 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Już 10 Listopada w katowickim Spodku po raz jedenasty zagości festiwal muzyczny MAYDAY. Od godziny 17.00 do 9.00 rano tysiące fanów muzyki elektronicznej będą mogły pobawić się przy hitach swoich ulubionych dj-ów.

W tym roku na scenach festiwalu pojawi się ponad 35 artystów, prezentujących  różne brzmienia: od minimal  techno przez house aż po psychodelic trance.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Miłośnicy elektronicznych klimatów będą mieli do wyboru aż 3 sceny: MAINFLOOR, na której prezentowana będzie muzyka m.in. legendy Underground Resistance - Jeffa Millsa, znakomitego przedstawiciela uplifting trance Markusa Schulza z Florydy lub założyciela ,,Low Spirit” – dj-a Westbam. Kolejna scena: SHOWROOM oferować  będzie popisy takich legend jak choćby Dave’a Clarka – mistrza techno z Amsterdamu, czy Lena Faki. Ostatnia, nowootwarta scena BALLROOM przedstawi dj-ów z wyjątkową charyzmą: Oliviera Koletzki’ego, przedstawiciela deep house, minimal, tech house, techno oraz przeżywającego swoją drugą młodość Marka Baily’ego.            

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, parkiet Spodka zapełni kilkanaście tysięcy ludzi spragnionych niepowtarzalnej zabawy, niezapomnianych przeżyć i  wspomnień. Na wszystkich,  którzy nie zdążyli jeszcze kupić biletów, przed obiektem czekają specjalne kasy biletowe, otwarte od poniedziałku do piątku od 11.00 do 18.00. W dniu imprezy – od godziny 15.00 do rana.           

Nasza stacja nie byłaby sobą, gdyby nie włączyła się w ten wspaniały festiwal – przyznaje dyrektor programowy ESKA TV, Igor Nurczyński. Wiemy, że pośród naszych widzów jest mnóstwo entuzjastów muzyki elektronicznej, dlatego z wielką przyjemnością objęliśmy patronat nad całą imprezą. Na antenie ESKA TV zobaczyć będzie można zapowiedzi, relacje oraz wywiady z pokładu festiwalu MAYDAY. Wszystkich, który z jakichś powodów nie będą mogli pojawić się tam osobiście, zapraszamy przed ekrany telewizorów.- dodaje Nurczyński.

Więcej szczegółów na: http://info.mayday.pl oraz www.eska.tv Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.gromada

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »