Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Euro Beard Cup 2012 - Braun cruZer zaprasza na pojedynek na styl zarostu

Euro Beard Cup 2012 - Braun cruZer zaprasza na pojedynek na styl zarostu
Zobacz więcej zdjęć »
Remis, wygrana lub ewentualna przegrana – niezależnie od tego, co spotka Twoją ulubioną drużynę piłkarską podczas Euro 2012 zawsze możesz wesprzeć jej piłkarzy w pojedynkach na styl zarostu –organizowanych przez markę Braun w ramach Euro Beard Cup 2012.

Podczas rozgrywek Euro 2012 marka Braun zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej na stronę shaveyourstyle.com. Po końcowym gwizdku każdego meczu grupowego, Euro Beard Cup 2012 daje fanom piłki nożnej szansę, by jeszcze raz przystąpić do kibicowania swoim ulubionym drużynom – tym razem w kategorii najbardziej stylowych zarostów. Niezależnie od tego, czy wspieramy drużynę z Portugalii, Grecji, Niemiec, czy Hiszpanii – wszyscy miłośnicy piłki nożnej mają realny wpływ na wyniki swojej drużyny podczas Euro Beard Cup 2012 na shaveyourstyle.com.

Każdy mecz rozgrywany w ramach Euro Beard Cup 2012 rozpoczyna się po zakończeniu meczu na stadionie. Fani wszystkich drużyn mają aż 90 godzin, by zagłosować na najlepszy ich zdaniem styl noszenia zarostu. Im więcej dana drużyna otrzyma głosów, które oddawać można bezpośrednio na stronie shaveyourstyle.com, tym większe są jej szanse na wygraną. Wyniki stylowych sond publikowane będą równolegle na shaveyourstyle.com i portalu Facebook.

Victor Dahan Braun brand manager mówi: “Wszyscy fani piłki nożnej w Europie kibicują swoim drużynom narodowym z okazji Euro 2012. Dzięki stronie shaveyourstyle.com dedykowanej  golarce Braun cruZer, miłośnicy footballu będą mieli szansę przeżyć wielkie emocje raz jeszcze, wspierając swoje ulubione drużyny w pojedynkach na styl zarostu.   A styl wygranej jest bardzo ważny, bo przecież wygrana jest niczym, jeśli nie zwycięża się w wielkim stylu.”  

Każda z drużyn biorących udział w rozgrywkach Euro Beard Cup 2012 jest reprezentowana przez 5 piłkarskich idoli, którzy posiadają charakterystyczne typy zarostu. Wybór nie jest łatwy. Stylowy zarost lub broda to, jak się okazuje, jeden ze znaków rozpoznawczych wszystkich piłkarzy biorących udział w mistrzostwach.


Pojedynki w ramach Euro Beard Cup 2012 są rozgrywane na stronie shaveyourstyle.com od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »