Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Eva/qu® – łagodna i skuteczna metoda na zaparcia

Eva/qu® – łagodna i skuteczna metoda na zaparcia
Zobacz więcej zdjęć »
Eva/qu® to innowacyjne rozwiązanie problemu uciążliwych zaparć, w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży, w połogu i karmiących piersią. Łączy w sobie bezpieczeństwo metod długotrwałych ze skutecznością, wygodą i szybkością działania środków doraźnych.

Ciąża to najpiękniejszy i najbardziej wyjątkowy okres w życiu kobiety, do którego w przyszłości wielokrotnie będziesz wracała wspomnieniami. To w końcu niezapomniane uczucie, kiedy pod sercem rośnie nowe życie… Czas ciąży to jednak również bardzo duże zmiany w organizmie, nie zawsze przyjemne. Z ciążą kojarzą się poranne mdłości, bóle krzyża czy opuchnięte stopy. Bardzo rzadko natomiast mówi się o wstydliwym problemie, jakim są… zaparcia, czyli utrudnione lub uniemożliwione wypróżnianie się. Tymczasem te dokuczliwe dolegliwości dotykają większości ciężarnych kobiet, zwłaszcza w II i III trymestrze. Wpływają na to m.in. podwyższony poziom progesteronu – hormonu spowalniającego perystaltykę jelit – oraz stale powiększająca się macica, uciskająca jelito grube. Oddawanie stolca staje się kłopotliwe i bolesne, tymczasem przyszłym mamom, a tym bardziej mamom karmiącym, odradza się stosowanie ziołowych czy chemicznych sposobów zwalczania zaparć. Nie zawsze można też wykonać lewatywę, a ruch i wysiłek fizyczny często są nie tyle niewskazane, co wręcz zabronione…

 

eva/qu®  mają postać wygodnych, łatwych w aplikacji czopków. Działają miejscowo, bardzo łagodnie, mechanicznie, wywołując fizjologiczne, naturalne reakcje organizmu. Dają szybki efekt, pozwalając zaplanować moment wypróżnienia bez nieprzyjemnych skutków ubocznych (takich jak biegunka, gazy, bóle brzucha). Działają już po 15 minutach! Nie odwadniają ani nie zaburzają równowagi elektrolitowej. Nie uzależniają, nie wchłaniają się, zawierają wyłącznie naturalne składniki, dlatego można je stosować długotrwale, nawet u dzieci (powyżej 12 roku życia).

Substancje zawarte w czopkach eva/qu®  zwiększają ciśnienie w bańce odbytnicy, rozluźniają mięśnie gładkie, zmiękczają masy kałowe, nawilżają i zwiększają poślizg, co prowadzi do fizjologicznego odruchu bezbolesnego wypróżnienia.

 

Czopki doodbytnicze eva/qu®

dostępne są w aptekach bez recepty.

  Sugerowana cena: ok. 19,90zł (opak. 6 czopków)

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Komentarze (4)

 • avatar
  IzabelaP 2021-04-18 16:39:40

  Stosowałam te czopki u synka gdy miał zaparcia. Są rewelacyjne. Działają szybko i skutecznie i nie uzależniają co w przypadku przede wszystkim dzieci jest bardzo ważne.

 • avatar
  fitka 2016-05-02 08:54:24

  Jedyna łagodna i skuteczna metoda to środki takie jak dicopeg do rozpuszczania w wodzie, doustne, wszelkie czopki i lewatywy są dla mnie zbyt drastyczne i nieprzyjemne.

 • avatar
  diana_34 2016-01-28 16:34:40

  fajne są te eva/qu. ja jestem zachwycona tym, jak szybko działają. Wystarczy 15 minut i problem jest już z głowy.

 • avatar
  ~Eddy 2015-07-06 18:45:34

  A słyszałam o tych czopkach, teściowa ich używa. Dla młodszych dzieci już od 6 miesiąca życia jest dicopeg junior, podaję go mojej Zosi jak ma problemy z zaparciami. Z tego co zauważyłam powoduje bólów brzuszka oraz nagłego parcia.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »