Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

EVELINE COSMETICS kreatorem piękna podczas SEE BLOGGERS

EVELINE COSMETICS kreatorem piękna podczas SEE BLOGGERS
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 25-26 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gydni odbyło się jedno z największych blogowych wydarzeń w Polsce, See Bloggers, które zatrzęsło blogosferą już po raz trzeci. Marka Eveline Cosmetics była partnerem wydarzenia.

Eveline Cosmetics zaprosiła uczestników do odwiedzenia specjalnie przygotowanej strefy relaksu, gdzie można było wykonać profesjonalny manicure dłoni oraz skorzystać z relaksującego masażu pleców. Podczas warsztatów z Eveline można pobyło poznać przydatne co dzień triki makijażystek oraz sprawdzić magiczną moc peelingów i balsamów  o wyjątkowym zapachu wanilii, kawy czy trawy cytrynowej.

Już kilka minut po otwarciu naszego stoiska ustawiła się kolejka blogerek zainteresowanych kosmetykami Eveline Cosmetics. Uczestniczkom spodobały się prezentowane lakiery oraz produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci, a w szczególności najnowsza kolorowa, letnia kolekcja lakierów MiniMax. –mówi Agnieszka Kamila Nieroda PR Manager Eveline Cosmetics.

W wydarzeniu wzięło udział 600 blogerów i 80 prelegentów. Uczestnicy mieli dostęp do 7 stref tematycznych dopasowanych do kategorii blogów. Przygotowanych zostało wiele prelekcji, warsztatów, na których można było dowiedzieć się m.in. w jaki sposób prowadzić bloga, rozwinąć go i wyróżnić się pośród innych.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »