Firma » Biznes

Eveline Cosmetics laureatem konkursu Firma Roku 2011

Eveline Cosmetics laureatem konkursu Firma Roku 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej uhonorowało Slim Extreme 4D Diamentowe serum wyszczuplające godłem Firma Roku 2011 w kategorii ODKRYCIE ROKU 2011, a Odżywki Nail Therapy w kategorii INNOWACJA ROKU 2011. Wyróżnienie podkreśla nowatorstwo pomysłu jak i sposób jego wdrożenia.

Linia Slim Extreme 4D to innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z kwasem hialuronowym, kofeiną i mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii. W skład linii wchodzą: Diamentowy peeling-masaż myjący antycellulit z kofeiną SLIM EXTREME 4D, Serum intensywnie wyszczuplające+ ujędrniające fitness efekt chłodzący SLIM EXTREME 4 D, Diamentowe serum wyszczuplające antycellulit z kwasem hialuronowym SLIM EXTREME 4 D. Kolekcja Nail Therapy, to odżywki, które pozwolą pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu
z detergentami i braku odpowiednich witamin.
Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg. Szwajcarskiej receptury przynosi efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawia, że paznokcie staną się zdrowe, odporne na pękanie. -Wszystkie formuły nowych produktów są starannie opracowywane i poddawane różnym testom w naszym Labolatorium. Otrzymane certyfikaty potwierdzają innowacyjne rozwiązania, jakie wdrażamy. - mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics   Certyfikat Firma Roku 2011 jest wyróżnieniem przyznawanym firmom za ich osiągnięcia i wyznaczanie nowych standardów
w wyspecjalizowanym rynku, na którym funkcjonują. Laureaci są wyłaniani z uwzględnieniem takich kryteriów, jak dotychczasowy dorobek, pozycja rynkowa, wkład w rozwój rynku branżowego, oraz uzyskane wyróżnienia. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone podmioty należą: rekomendacje partnerów handlowych, wyniki badań marketingowych oraz raporty inspektorów wojewódzkich.
Celem Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jest wspieranie polskiego rynku gospodarczego, poprzez nadawanie wybranym jednostkom wyróżnień i certyfikatów. CBCK działa od 1998 roku wspierając i promując nagrodzone podmioty, produkty, instytucje. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej obejmuje procesem certyfikacyjnym mikro przedsiębiorstwa rodzinne jak również duże organizacje biznesowe. Wszystkie te jednostki łączy rzetelność, innowacyjność oraz fachowość w podejmowanych działaniach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »