Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Eveline Cosmetics laureatem magazynu „InStyle”

Eveline Cosmetics laureatem magazynu „InStyle”
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjny krem bioHyaluron 4D 30+ firmy EVELINE COSMETICS został nagrodzony w plebiscycie Best Beauty Buys 2012 magazynu „InStyle”.

W piątej edycji plebiscytu polskiego wydania „InStyle”, miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym,  firma Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę za kosmetyk z linii bioHyaluron 4D, Ultranawilżający krem na dzień i noc 30+, którego formuła została opracowana specjalnie do potrzeb skóry kobiet po 30. roku życia. W kremie bioHyaluron 4D 30+, zastosowano biokolagen, białko młodości odpowiedzialne za strukture skóry  oraz akwaporyny, stymulujące tworzenie sie się nowych sieci transportujących wodę do wnętrza komórek.

Linia bioHyaluron 4D to innowacyjny program do pielęgnacji twarzy, w którym zastosowano składniki najnowszej generacji: biokwas hialuronowy połączony z roślinnymi komórkami macierzystymi PhytoCellTec™ oraz innymi składnikami  dobranymi w zależności od wieku i rodzaju skóry . 

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje „InStyle’a”. Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

Oficjalna lista nagrodzonych zostanie zaprezentowana w numerze listopadowym „InStyle”,  w sprzedaży od 17 października.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »