Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 11-13.11.2015 w Hong Kongu Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody COSMOPROF ASIA 2015.

Eveline Cosmetics po raz kolejny miała okazję na przedstawienie nowości oraz bogatego portfolio.

– Duże zainteresowanie odwiedzających to zasługa szerokiej oferty naszych produktów, które podążają za światowymi trendami w kosmetologii - mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics.

– Zainteresowanie naszymi produktami było ogromne zarówno wśród konsumentów, dziennikarzy  jak i potencjalnych kontrahentów i dystrybutorów. Odbyliśmy wiele spotkań z naszymi obecnymi dystrybutorami z Wietnamu, Filipin czy Hong Kongu, jak i nawiązaliśmy relacje z potencjalnymi kontrahentami. Targi Cosmoprof Asia, to miejsce wymiany poglądów, pozyskania najnowszych informacji oraz najwyższej jakości nowości. 

Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji  wystawiało się 2504 firm z 46 krajów świata, co daje wynik o 6% wyższy w porównaniu z 2014 rokiem. Targi odwiedziło 63241 gości ze 119 krajów. Tego rodzaju forum daje możliwość szybkiego rozeznania się w obecnych i przyszłych trendach na rynku, organizatorzy wnioskują, że najszybciej rozwijające się segmenty to produkty naturalne i organiczne, do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt oraz do pielęgnacji dla mężczyzn (również do golenia i po goleniu).

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »