Gospodarka » Przemysł

Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas

Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention Center.

Eveline Cosmetics przedstawiła bogatą ofertę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, makijażu oraz nowości 2014.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma podczas każdych targów zaskakuje gości innowacyjnością produktów, które budzą duże zainteresowanie wśród odwiedzających. Produkty przyciągają m.in. nowoczesnymi, starannie dopracowanymi formułami i opakowaniami. Targi oprócz prezentacji oferty są miejscem wymiany poglądów czy pozyskania najnowszych informacji, które mają na celu  nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Uzyskaliśmy wiele potencjalnych kontaktów handlowych w takich krajach jak USA, Ekwador, Kostaryka, Chiny, Argentyna, Egipt oraz w regionie Południowego Pacyfiku, i Południowej Afryki. To finalnie daje nam kilka poważnych kontaktów - mówi Engin Egemen Dyrektor ds. Eksportu, Eveline Cosmetics.

Tegoroczna dwunasta edycja targów przyciągnęła wystawców z różnych stron świata. Jest to jedyna impreza targowa w USA, która łączy wszystkie sektory branży kosmetycznej: od producentów opakowań po produkty kosmetyczne. Cosmoprof North America swoją energią i kreatywnością, napędzają przemysł kosmetyczny.To trzecie co do wielkości targi na świecie po Cosmoprof Bolonia i Cosmoprof Asia.

Udział polskich producentów w targach został zorganizowany przy okazji misji gospodarczej do USA, realizowanej w ramach Branżowego Programu Promocji prowadzonego przez Ministerstwo Gospodarki. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »