Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH KOSMETYCZNYCH „COSMOPROF ASIA” 2012

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH KOSMETYCZNYCH „COSMOPROF ASIA” 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Eveline Cosmetics już po raz czwarty uczestniczyła w jednej z najważniejszych imprez targowych w Azji: „Cosmoprof Asia”. Siódma, do tej pory największa edycja tej imprezy, odbywała się w Hong Kongu w dniach 14-16 listopada 2012r.

Rozciągające się na ponad 74 000 m2 targi cieszyły się dużym zainteresowaniem i przyciągnęły prawie 2000 wystawców z 23 krajów oraz prawie 40 000 zwiedzających. 
„Cosmoprof Asia” to dobrze znana i ceniona platforma wysokiej jakości kontaktów B2B dla wszystkich firm kosmetycznych w regionie Azji i Pacyfiku. 
Eveline Cosmetics po raz kolejny miała okazję na przedstawienie bogatej oferty produktów kosmetyczno - pielęgnacyjnych, w szczególności prezentując popularną w krajach azjatyckich serię White Prestige oraz kremy BB. Eveline Cosmetics zaskoczyła odwiedzających targi innowacyjnymi produktami oraz nowoczesnym i atrakcyjnym stoiskiem. 

„Każdego roku spotykamy się z bardzo dobrym odbiorem naszejoferty przez zwiedzających. A dla konkurencji poprzeczka stawiana jest coraz wyżej. Podczas tegorocznego spotkania zyskaliśmy kilka bardzo obiecujących kontaktów np. Chile, Brazylia, Malezja, RPA, Indonezja czy Australia.”- oświadczył Filcho Komov, Dyrektor rozwoju eksportu. 

„Cosmoprof Asia” to najbardziej prestiżowe wydarzenie poświęcone pięknu w Azji. Targi są najpełniejszą wizytówką każdego z aspektów piękna i przemysłu zdrowotnego w regionie. 
Każdego roku impreza przyciąga światowych liderów w przemyśle kosmetycznym. W tym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 250przedstawicieli mediów i dziennikarzy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »