Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Eveline Cosmetics sponsorem Gali Samochód Roku Playboy’a 2017

Eveline Cosmetics sponsorem Gali Samochód Roku Playboy’a 2017
Zobacz więcej zdjęć »
19 czerwca odbyła się jedna z najważniejszych imprez roku której partnerem była firma Eveline Cosmetics - wręczenie nagród "Samochód Roku Playboy'a".

Podczas gali świętowano także okrągły jubileusz – magazyn „Playboy” obchodzi bowiem 25-lecie istnienia na polskim rynku. Nic dziwnego że impreza przyciągnęła sporo gwiazd. Na czerwonym dywanie w towarzystwie pięknych króliczków Playboya pojawili się m.in.: Macademian Girl, Klaudia Halejcio, Sylwia Nowak, Krzysztof Gojdzia, Marcina Mellera, Ola Szwed, Kasia Glinka, Ola Cupa oraz Anna Powierza. Imprezę uświetnił występ KAYAH oraz zespołu AudioFeels i Lidii Kopani.

Celebryci z radością i dużym zainteresowaniem przyjmowali upominki przygotowane przez Eveline Cosmetics. Firma zaprezentowała swoje nowości - kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »