Technologie » Internet

Exence S.A. – nowy gracz w branży IT

Spółka ma duże aspiracje – chce działać nie tylko na polskim rynku, ale również zdobyć mocną pozycję na rynku europejskim. Głównym obszarem działalności Exence S.A. są kompleksowe rozwiązania informatyczne, wspierające rozwój firm i instytucji.

Spółka została zarejestrowana w marcu br.,  w drugiej połowie lipca ruszy kompletna strona internetowa z pełnym zakresem oferowanych usług. Produkty Exence dedykowane są firmom i instytucjom, umożliwiając zarówno usprawnienie ich funkcjonowania, jak i podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz obniżenie kosztów działalności. Wiele rozwiązań opiera się na technologiach uznanych globalnych dostawców IT.

- Zgromadziliśmy zespół doświadczonych specjalistów z branży IT. Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania i zapewniamy ich realizację zgodnie ze sprawdzoną metodyką zarządzania. Oferujemy produkty unikalne na polskim i europejskim rynku, jest wśród nich wiele innowacyjnych, autorskich rozwiązań – mówi Krzysztof Jungowski, prezes zarządu Exence SA.

Exence koncentruje swoją działalność w czterech obszarach. Pierwszym z nich jest wytwarzanie oprogramowania. W tym zakresie spółka oferuje kilkadziesiąt aplikacji, służących usprawnianiu procesów biznesowych. Exence oferuje również usługi wdrożenia systemów klasy ERP, CRM i EPM. Kolejnymi obszarami są integracja systemowa oraz projektowanie i budowa instalacji teletechnicznych. Więcej informacji dostepnych jest pod adresem www.exence.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multum PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »