Firma » Praca

EXPO XXI Warszawa silnie akcentuje swoją obecność w ICCA

EXPO XXI Warszawa silnie akcentuje swoją obecność w ICCA
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 900 osób debatowało o przemyśle spotkań podczas kongresu ICCA, który w tym roku odbył się w Antalyi. W wydarzeniu udział wzięła także liczna grupa reprezentantów Polski, w tym Anna Górska i Aleksandra Dąbrówka z EXPO XXI Warszawa.

Doroczny kongres i Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association) odbyły się w dniach 1-5 listopada 2014 roku w tureckiej Antalyi. Wzięło w nim udział ponad 900 osób związanych z przemysłem spotkań. Kongres to niepowtarzalna okazja do zacieśnienia dotychczasowych i nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży spotkań z całego świata, a także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w organizacji wydarzeń specjalnych, podczas bogatego programu edukacyjnego. W tym roku ogromnym zainteresowaniem uczestników cieszyła się m.in. sesja edukacyjna Best Marketing Award, wygrana przez Monako, w której Anna Górska z EXPO XXI uczestniczyła jako członek jury.

Kongres w Antalyi był już ósmą edycją wydarzenia, w której brałam udział. Zawsze cenię wysoko możliwości networkingowe, które oferują organizatorzy, zacieśnienie już zawartych znajomości i nawiązanie nowych, które w perspektywie czasu mogą zaowocować interesującymi projektami. Była to też doskonała okazja, żeby przekazać aktualne informacje dotyczące EXPO XXI Warszawa, ponieważ w ostatnim czasie przeszliśmy istotne zmiany. Poszerzony został zespół sprzedaży, do którego także dołączyłam, obiekt przeszedł rebranding, planowane są kolejne ciekawe projekty marketingowe i wizerunkowe. Mamy więc powody do dumy  – powiedziała Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa. Jednym z najbardziej interesujących punktów tegorocznego kongresu ICCA były moim zdaniem sesje edukacyjne poświęcone trendom dotyczącym  rozwoju centrów targowo-kongresowych na świecie. Podczas spotkań można było się dowiedzieć m.in. co meeting planerzy biorą pod uwagę wybierając obiekt, jak wyróżnić lokalizację na tle konkurencji, a także jakie narzędzia marketingowe są najważniejsze w dobie intensywnego rozwoju nowych obiektów.  

Kongres to ważne spotkanie networkingowe i edukacyjne, a dla władz ICCA również okazja do spotkania, podczas którego podejmowane są kluczowe decyzje związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Podczas tegorocznego Walnego Posiedzenia Członków ICCA wybrano nowego Prezesa Stowarzyszenia, którym została Nina Freysen-Pretorius (Południowa Afryka).

Podczas kongresu odbyło się również spotkanie Oddziału Europy Centralnej ICCA, który posiada w tej chwili 159 członków z 18 krajów i jest drugą co do wielkości organizacją w ramach Stowarzyszenia. Podczas spotkania oficjalnie ogłoszono, że Anna Górska z EXPO XXI Warszawa i Jutta Heinrich z Frankfurt Convention Bureau, będą przez kolejne dwa lata przewodniczyły oddziałowi.

EXPO   XXI Warszawa po raz pierwszy wzięło również udział w aukcji charytatywnej ICCA Silent Auction, podczas której zebrano ponad 12 000 EUR na program edukacyjny dla młodych profesjonalistów.

Przyszłoroczny kongres ICCA odbędzie się w Buenos Aires w Argentynie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »