Motoryzacja » Transport

Express narty – jak to jest zorganizowane?

Express narty – jak to jest zorganizowane?
Zobacz więcej zdjęć »
Na przykładzie jednej z wrocławskich firm przewozowych przedstawimy usługę tzw. express narty.

Na przykładzie jednej z wrocławskich firm przewozowych przedstawimy usługę tzw. express narty. Organizacją wyjazdów narciarskich z Wrocławia zajmuje się między innymi . przedsiębiorstwo PIOTRANS Przewozy osobowe. W swojej ofercie ma wyjazdy różnych typów przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych:

1)      My wybieramy miejsce, godzinę i dzień wyjazdu a firma dostosowuje się do nas. W tym przypadku wystarczy kilka chętnych osób (minimalnie 4). Koszty wyjazdu zaczynają się od 65 zł/os. Atutem jest to, że jesteśmy zawożeni pod wybrany stok narciarski (m.in. Zieleniec, Czarna Góra, Pec pod Śnieżką, Harrachov).

2)      Kolejną opcją jest wyjazd na express narty w wyznaczonych przez firmę terminach i na wybrane stoki. Ogłoszeń wówczas należy szukać w lokalnych portalach ogłoszeniowych oraz na stronie internetowej piotrans.wordpress.com.

Zaletą tego typu wyjazdów jest to, że Klienci zabierani są spod wskazanego adresu i odwożeni w wybrane miejsce, mając zabezpieczone ubezpieczenie NNW na czas przejazdu.  

Na co trzeba zwrócić wybierając organizatora? Przede wszystkim pamiętajmy, że firmy przewozowe zobowiązane są do posiadania aktualnej licencji na krajowy lub międzynarodowy przewóz osób. Oznacza to, że przewoźnik musiał wykazać dobry stan techniczny pojazdu, który został sprawdzony przez kompetentne osoby. Pamiętajmy również, ze najtańsze firmy nie są zawsze najlepsze. Jadąc tanio musimy zastanowić się na czym oszczędza organizator organizujący nasz wyjazd. Wyjazd na narty to wyjazd w góry. Zwrócimy więc uwagę czy bus lub autobus wyposażony jest w opony zimowe, łańcuchy na koła itp. Inna ważna sprawa, to pasy bezpieczeństwa dla pasażerów.

Czy warto więc zaoszczędzić 20 zł i jechać pojazdem nieprzygotowanym do zaśnieżonych, śliskich dróg. Decyzja oczywiście należy do Państwa. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PIOTRANS Przewozy osobowe
http://piotrans.wordpress.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »