Technologie » Internet

Ezoter – portal z duszą

Interesujesz się ezoteryką, astrologią? Lubisz czytać horoskopy? Chcesz rozwijać się duchowo? Portal Ezoter.pl jest właśnie dla Ciebie.

Wystartował nowy serwis związany z tematyka astrologiczną, duchową. Kompleksową obsługą serwisu, począwszy od grafiki, oprogramowania i promocji zajęła się Grupa F5 Internet Solutions.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Witryna została oparta na autorskim systemie CMS firmy Mediaflex, dzięki czemu strona jest łatwa w obsłudze i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej od administratorów. Grafika serwisu stworzona przez L4 Studio dopasowana została kolorystycznie do tematyki serwisu. Fiolety, kojarzone z tajemniczością, jasnowidzeniem, siłami nadprzyrodzonymi, magią, zostały wybrane jako idealne do portalu z duszą.

Ezoter w mediach społecznościowych

Portal z duszą promowany jest głównie w mediach społecznościowych. W serwisie Facebook stworzono oficjalną stronę, która prezentuje treści umieszczane w Ezoter.pl. Dodatkowym działaniem są like page dwunastu znaków zodiaku, na których publikowane są horoskopy - codzienne, tygodniowe, miesięczne. Jak mówi Magdalena Barycza, Team Lider z firmy NetCenter Solution zajmującej się promocją serwisu - planowane są również działania mające na celu zaangażowanie fanów do interakcji - quizy, aplikacje, dyskusje. Aby budować aktywną społeczność wokół Ezoter.pl umożliwiono użytkownikom założenie własnego konta w serwisie. Uruchomiono forum, na którym prowadzone są dyskusje m.in. o magii, psychotronice oraz komentowane są artykuły publikowane na witrynie. O poziom rozmów oraz bezpieczeństwo użytkowników dbać będą moderatorzy z NetCenter Solution.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetCenter Solution
http://netcentersolution.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »