Firma » Biznes

„Fabryka Pomysłów” w EKO-OKNACH. Ogromny odzew na projekt

„Fabryka Pomysłów” w EKO-OKNACH. Ogromny odzew na projekt
Zobacz więcej zdjęć »
Projekt „Fabryka Pomysłów”, chociaż ruszył zaledwie kilka miesięcy temu, już przynosi wymierne efekty. Pracownicy firmy EKO-OKNA S.A. do inicjatywy podeszli z wielkim entuzjazmem i bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz pomysłami.

- Jesteśmy zachwyceni pomysłowością i wysokim poziomem merytorycznym zgłoszonych rozwiązań - tak Małgorzata Krzyżanowska, koordynator projektu „Fabryka Pomysłów”, komentuje dotychczasowe rezultaty jego funkcjonowania. Celem inicjatywy było zachęcenie pracowników firmy EKO-OKNA do dzielenia się pomysłami i rozwiązaniami, które w efekcie mają przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa oraz jego oferty. 
Pomysły spływają lawinowo. - Odzew jest ogromny. Cieszymy się, że nasi pracownicy wykazują się taką kreatywnością, identyfikują się z miejscem pracy i chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy. Projektów przybywa z dnia na dzień. Wiele z nich już zostało zrealizowanych, inne są dopiero wdrażane - mówi koordynatorka projektu. Spółka otrzymała także szereg propozycji od osób w żaden sposób niezwiązanych z firmą. - Projektów jest na tyle dużo, że zdecydowaliśmy się nieco zawęzić regulamin projektu. Pierwszeństwo w zgłaszaniu projektów daliśmy naszym pracownikom, gdyż to oni znają firmę „od podszewki”, rozumieją proces technologiczny i doskonale wiedzą co trzeba usprawnić i jakie rozwiązania wdrożyć, aby dostarczyć klientowi najlepszej jakości produkt - dodaje Małgorzata Krzyżanowska. 

Projekt cały czas trwa. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w formie papierowej. Na terenie każdego z zakładów produkcyjnych znajdują się specjalne urny, do których można wrzucać wypełnione formularze zgłoszenia projektu. 

Przypomnijmy, że „Fabryka Pomysłów” to projekt realizowany przez nowo powstały dział projektowo-wdrożeniowy firmy EKO-OKNA. Dział zajmuje się nie tylko kreowaniem, ale także wprowadzaniem w życie innowacyjnych koncepcji związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem jednego z największych, europejskich producentów stolarki otworowej. 


***

Autor tekstu: Anna Koza/Adventure Media

***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO-OKNA jako pierwsze w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

***
KONTAKT:
EKO OKNA S.A.
www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:
Justyna Korzeniak
justyna.korzeniak@adventure.media.pl
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »