Dom » Wnętrza

Farby Śnieżka do wnętrz – na jakie produkty postawić?

Farby Śnieżka do wnętrz – na jakie produkty postawić?
Zobacz więcej zdjęć »
Dekoracja wnętrz farbami to najszybszy i najprostszy sposób ich ciekawej aranżacji. W sprzedaży dostępny jest niezwykle bogaty asortyment produktów malarskich, w którym znajdują się również farby Śnieżka, doskonale znane i słynące ze swojej wysokiej jakości.

Co ważne, producent oferuje zróżnicowaną gamę farb dedykowanych do wnętrz. Podpowiadamy, jakie z nich warto wybrać do konkretnych pomieszczeń.

Farby do kuchni i łazienki

Ściany w kuchni i łazience narażone są na wzmożone oddziaływanie wilgoci, z tego też powodu do ich dekoracji stosuje się najczęściej farby lateksowe, których powierzchnia jest odporna na wchłanianie wilgoci. To jednak nie wszystko. Zarówno w kuchni, jak i w łazience ryzyko zaplamienia ścian jest naprawdę duże. Z tego też powodu farby położone w tych pomieszczeniach powinny być odporne na zabrudzenia, a także na mycie i szorowanie.

Produktem, który spełnia wszystkie te wymagania, jest Śnieżka Plamoodporna. Jest to innowacyjna farba, która wykazuje również działanie antystatyczne i spełnia normę Bezpieczne zabawki, co znaczy, że jej skład jest naprawdę bezpieczny. Ponadto odznacza się ona doskonałym kryciem i trwałością koloru, a usuwanie z niej plam czy zabrudzeń jest proste i szybkie. Farba ta dostępna jest w aż 48 kolorach.

Kolejną farbą lateksową Śnieżki, którą można stosować w kuchni, jest Śnieżka Barwy Natury. Również jest to farba odporna na szorowanie, a dodatkowo zapewnia ona oddychanie ścianom. Jej paleta barw to także 48 kolorów. Obie farby doskonale sprawdzą się także w salonie oraz innych pomieszczeniach.

Farby do sypialni i pokoju dziecka

Sypialnie i pokoje dziecięce to miejsca, w których należy stosować w pełni bezpieczne farby do ścian i sufitów. Wśród produktów marki Śnieżka takich nie brakuje. Obok już wcześniej wymienionych, które także nadają się do pomalowania sypialni i pokoju dziecka, warto zwrócić uwagę na ekologiczną i bezpieczną dla alergików Akrylową Farbę Śnieżka Eko. Jest ona dostępna w kolorze białym, można ją jednak barwić za pomocą past na dowolnie inny kolor. Farba ta została przebadana pod kątem alergii, a wyniki badań wykazały, że nie wywiera ona działania drażniącego ani alergizującego.

Farby Śnieżka – co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli masz do czynienia z dużą różnicą w fakturze i barwie ściany, warto przed położeniem farby dekoracyjnej wyrównać jej powierzchnię za pomocą Lateksowej Emulsji Gruntującej Śnieżka. W ten sposób ściana stanie się gładka i jednolita. Emulsja ta zwiększa także przyczepność warstwy wierzchniej, zmniejszając równocześnie jej zużycie.

Zaopatrując się w farby Śnieżka, warto również dokładnie obliczyć, ile będziemy jej potrzebowali. Śnieżka oferuje swoje produkty w różnych pojemnościach, co ułatwia zakup odpowiedniej ilości emulsji. Kupując poszczególne produkty w sklepie internetowym, należy zwrócić uwagę, czy dany produkt oferowany jest w konkretnym kolorze, czy jest to kolor do wyboru. Jeśli nie ma podanej barwy farby, to trzeba określić, o jaki kolor nam chodzi. Niektóre farby Śnieżka z mieszalnika oferują bowiem około 2000 różnych kolorów i odcieni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »