Technologie » Komputery

„Farmer” pod opieką Asseco

Asseco Poland w konsorcjum z należącymi do Grupy Asseco spółkami – ZETO Bydgoszcz oraz Unizeto Technologies – podpisało z KRUS umowę na kompleksową obsługę systemu informatycznego, wspomagającego obsługę świadczeń emerytalno-rentowych 1,3 mln rolników. Wartość projektu to ponad 92 mln zł brutto.

Projekt obejmuje rozwój i eksploatację systemu informatycznego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który jest wykorzystywany do obsługi świadczeń emerytalno-rentowych rolników. Dzięki temu KRUS będzie mógł kontynuować, m.in. terminową wypłatę świadczeń i obsługę wniosków oraz dostosowywać swoje procesy do zmian w przepisach prawnych. Czas trwania umowy to 4 lata.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/farmer_pod_opieka_asseco.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »