Moda » Bielizna

Fashion Outlet Kraków poszerza listę najemców o pizzerię i polską markę bieliźniarską

• Cezar Pizza oferuje znakomitą pizzę, makarony, sałatki, tortille i najwyższej jakości burgery wołowe. • Verbrasi to salon z bielizną dla kobiet z bogatą ofertą od najlepszych, sprawdzonych producentów.

W strefie food court pozostały dostępne już ostatnie wolne powierzchnie. Pizzeria poszerza asortyment gastronomiczny obiektu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPierwsza restauracja założycieli Pizza Cezar powstała w Tyliczu koło Krynicy-Zdrój, a recepturę ciasta na pizzę opracował mistrz kuchni pochodzący z Korsyki. Marka otwiera kolejne restauracje, które w każdym miejscu cieszą się dużą popularnością. W umowie z Fashion Outlet Kraków zarezerwowała 55 m2 powierzchni.

Sklep marki Verbrasi poszerza ofertę dessous, uzupełnieni asortyment również o produkty w nietypowych rozmiarach. Oferuje m.in. biustonosze od rozmiaru A aż do K oraz bieliznę wyszczuplającą, ale i zmysłowe komplety, które podkreślają wdzięki każdej kobiety, bez względu na rozmiar. Zgodnie z formułą outletową, klienci będą mogli kupować artykuły z kolekcji Verbrasi w cenach o minimum 30% niższych od cen regularnych. To także polska marka, a sklep będzie miał 47 m2 powierzchni.

 

O Fashion Outlet Kraków będzie można dowiedzieć się więcej na stoisku PROM na rozpoczynających się właśnie targach Shopping Center Forum.

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już między innymi: 4F, Reebok, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx, Kubenz, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Borgio, Tefal Home&Cook, Only, Cross Jeans, Lee Cooper, Samanta, Verbrasi, Thai Express, Cezar Pizza, Olimp, Companeros, Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling oraz McDonald’s.   

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management jest operatorem centrów outlet. Centra zarządzane przez PRÔM to:

 

    Designer Outlet Warszawa                          https://www.designeroutletwarszawa.pl/

    Designer Outlet Sosnowiec                         https://www.designeroutletsosnowiec.pl/

    Designer Outlet Gdańsk                               https://www.designeroutletgdansk.pl/

    Fashion Outlet Kraków (w budowie)      https://www.fashionoutletkrakow.com/pl-home

 

PRÔM jest spółką joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

www.prom-management.com

PEAKSIDE CAPITAL koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Peakside Capital jest aktywny we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, głównie w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej („CEE“). Peakside Capital odpowiada za identyfikację i przeprowadzanie transakcji inwestycyjnych oraz świadczy usługi zarządzania aktywami dla wybranych inwestorów i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Peakside Capital stanowi obecnie zespół 35 pracowników, którzy pracują razem z powodzeniem od wielu lat inwestując w różnorodne struktury, począwszy od bezpośrednich pojedynczych aktywów, przez portfele dłużne i prywatne inwestycje kapitałowe w spółki nieruchomościowe. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

 www.peakside.com

 ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Barilla Center Parma, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, oraz Fashion Outlet Kraków.

www.ros-management.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »