Moda » Obuwie

Fasony i kolory butów wiosennych kolekcji

Fasony i kolory butów wiosennych kolekcji
Zobacz więcej zdjęć »
Wystarczy wejść do najbliższej galerii handlowej, żeby zauważyć, że w sklepach kończą się wyprzedaże, a zaczyna się sprzedaż kolekcji wiosennych. Dla większości kobiet ważnym uzupełnieniem wizerunku są torebki i buty.

Warto przyjrzeć się, co w tym roku proponują najbardziej popularne sklepy obuwnicze. Obecnie Polek często nie stać na markowe buty w jakich chodzą ich koleżanki z Zachodu. Natomiast potrafią ze sklepów takich, jak CCC czy Deichmann wybrać ich tańsze odpowiedniki. Dla wymienionych marek konkurencją stały się marki nie sprzedające tylko i wyłącznie obuwia. Zara, Bershka czy Stradivarius projektują własne kolekcje i własne dodatki - buty, torebki, biżuterię, a nawet portfele.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W zasadzie w każdym z tych sklepów można zobaczyć buty przed kolano, za kostkę, balerinki, buty na obcasie w różnych kolorach. Jednak największym powodzeniem cieszą się różne odcienie brązu, szczególnie wśród butów za kostkę i przed kolano. W cień delikatnie odeszły buty na koturnie. Zdecydowanie mniej fasonów takich butów zaproponowano, niż w zeszłym roku. Zauważalny jest powrót do bardziej delikatnych zdobień, nadających butom lekkości.

Z pewnością mamy jeszcze trochę czasu na to, żeby dobrze się rozejrzeć i przygotować do wiosny, bo o ile kupić buty z nowych kolekcji możemy teraz, to z pewnością musimy poczekać na koniec zimy, żeby je zaprezentować.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Guziczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »