Dom » Budownictwo

FERRO powiększa ofertę zaworów

FERRO powiększa ofertę zaworów
Zobacz więcej zdjęć »
Firma FERRO, niekwestionowany lider w sprzedaży zaworów na rynku polskim powiększa ofertę o gamę zaworów kulowych wodnych.

Wśród nowości znalazły się zawory z dławikiem nakrętno - nakrętne z korkiem i odpowietrznikiem oraz z końcówką do węża, zawory nakrętno - wkrętne z rączką w wersji standard PN16 i normal PN25, a także zawory kulowe wodne spustowe - w opcji standard oraz z uszczelką.

Zawory kulowe wodne stosowane są głównie w instalacjach ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania. W warunkach otwarcia zapewniają pełny przepływ medium zgodnie z normą. Posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez ITB, Atesty Higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz Deklarację Zgodności producenta.

Materiałem, z którego wykonane są korpus i kula zaworu jest mosiądz. Kulę i trzpień uszczelniono teflonem PTFE. Korpusy i nakrętki wykonane zostały z wyprasek i obrabiane na obrabiarkach.

Charakterystyka techniczna zaworów kulowych wodnych została podana na stronie internetowej producenta, w zakładkach: Produkty i Katalogi (Cennik FERRO 2012 – część 2 Technika Grzewcza).

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z artykułem "Zawory kulowe FERRO w szerokiej gamie zastosowań".

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


woda dla firm
Woda dla firm
aquaeast.pl
zsmopl
zgodnie z przepisami prawa farmaceutycznego podmioty prowadzące obrót produktami leczniczymi środkami specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »