Rozrywka i wypoczynek » Gry

Festiwal Gier Planszowych - zaprasza Empik i Port Łódź!

Festiwal Gier Planszowych - zaprasza Empik i Port Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
W Porcie Łódź odbędzie się kolejna, tym razem wiosenna edycja znanego i lubianego wydarzenia organizowanego cyklicznie przez sklep Empik. Mowa o Festiwalu Gier Planszowych, który promuje dobrą zabawę z rodziną i przyjaciółmi przy popularnych planszówkach.

Festiwal Gier Planszowych odbędzie się w Centrum przed salonem Empik w piątek 6 kwietnia od godziny 14:00 do 20:00 oraz w sobotę 7 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00. Wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby przenieść się do fascynującego świata gier, wejść w nieznane role oraz skoncentrować się na emocjonującej rozgrywce. Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a samo wydarzenie skierowane jest do każdego miłośnika planszówek bez względu na wiek. Na Festiwalu nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami, a także rodzinnych zmagań!

W trakcie dwóch dni wydarzenia obecni będą również wydawcy najpopularniejszych gier (Trefl, Egmont, Hasbro, Rebel, Nasza Księgarnia, Tactic, Portal Games, TM Toys), którzy dla uczestników Festiwalu przygotowali liczne atrakcje oraz rabaty na wybrane pozycje planszówek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »