Gospodarka » Żywność

Filary Polskiej Gospodarki – Piątnica wśród liderów Podlasia

Filary Polskiej Gospodarki – Piątnica wśród liderów Podlasia
Zobacz więcej zdjęć »
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Piątnicy znalazła się w gronie pięciu firm z województwa nagrodzonych w rankingu organizowanym przez „Puls Biznesu”.

Ranking „Filary Polskiej Gospodarki” ma na celu wyróżnienie firm, które w znaczący sposób wpływają na rozwój regionu, są ważnymi pracodawcami, wspierają zatrudnienie, przedsiębiorczość, a także angażują się w działania na rzecz społeczności lokalnych. O wyborze zwycięzców w badaniu ankietowym zadecydowały samorządy gminne, znajdujące się najbliżej lokalnych społeczności i przedsiębiorców. OSM Piątnica zajęła czwarte miejsce w gronie firm z województwa podlaskiego wyróżnionych tym prestiżowym tytułem.

 

Spółdzielnia od początku swojego istnienia ściśle związana jest z regionem, miastem Łomża i gminą Piątnica, nie tylko z racji swojego położenia. Od wielu lat pełni ważną funkcję społeczną – jest jednym z największych pracodawców w regionie, zapewniającym mieszkańcom stabilne i bezpieczne miejsca pracy. Obecnie Spółdzielnia zatrudnia 685 osób. Ponadto, Piątnica, jako firma odpowiedzialna społecznie, regularnie współpracuje z samorządami, instytucjami kultury, szkołami i stowarzyszeniami, pomagając m.in. w realizacji lokalnych imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

 

Strategia rozwoju Spółdzielni opiera się na zasadach przyjętej i skutecznie realizowanej Polityki Zrównoważonego Rozwoju. OSM Piątnica realizuje cele społeczno-gospodarcze poprzez szereg inwestycji proekologicznych, takich jak rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków, stacja uzdatniania wody, nowoczesna i wydajna elektrociepłownia oraz systemowe zarządzanie środowiskiem.

 

Więcej informacji o firmie OSM Piątnica można znaleźć na stronie www.piatnica.com.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »