Firma » Biznes

Film dokumentalny Najgorsza firma świata w Planete

Film dokumentalny Najgorsza firma świata w Planete
Zobacz więcej zdjęć »
Film dokumentalny o najgorszej firmie świata zostanie wyemitowany w PLANETE 25 grudnia o godz. 22:45.Ten film obejrzeć powinni przedsiębiorcy, chcący dowiedzieć się, jak nie należy prowadzić biznesu...

Małe wynajęte mieszkanie w centrum Tel Awiwu. Codziennie spotyka się w nim trzech łysych panów w średnim wieku: Carol Contes, jego brat Latzi i stary przyjaciel Moshe. Teoretycznie pracują - prowadzą spółkę ubezpieczeniową. Łatwiej jednak zastać ich w trakcie posiłku, kłótni lub drzemki. Księgowy od dawna grozi trójce mężczyzn, że zbankrutują, ale to do nich nie przemawia. Ich firma przetrwała tyle lat, więc czemu miałaby nagle upaść?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pewnego dnia letargiczną atmosferę w przedsiębiorstwie zakłóca pojawienie się intruza. Regev Contes, syn prezesa, jest reżyserem specjalizującym się w kręceniu reklamówek dla izraelskiej telewizji. Teraz ma za zadanie postawić upadającą firmę na nogi. Najpierw musi jednak poskromić charakter ojca-choleryka, sprawić, by wuj przezwyciężył własne lenistwo i nauczyć Moshego profesjonalizmu. Mimo starań i wysiłków Regev szybko przekonuje się, że nie zbawi przedsiębiorstwa. Może jednak nakręcić o nim intrygujący film.

Dokument „Najgorsza firma świata” powstał w ciągu roku funkcjonowania spółki Contesa seniora. Piętrzące się problemy i niecodzienne sytuacje sprawiają, że obraz nabiera cech absurdalnej tragikomedii. Reżyser ukazuje nam przede wszystkim osobliwe relacje łączące trójkę swych bohaterów - niewątpliwie wykształconych, zabawnych i sympatycznych, ale jednocześnie kompletnie nieudolnych zawodowo. Gdy zakład energetyczny odcina im prąd za niezapłacone rachunki, a kuriozalny błąd w rachunkach stawia dalsze istnienie firmy pod znakiem zapytania, poziom absurdu sięga zenitu.

Ten film obejrzeć powinni przedsiębiorcy, chcący dowiedzieć się, jak nie należy prowadzić biznesu. A także wszyscy, którzy cenią sobie osobiste, zabawne i kompletnie nieprzewidywalne historie oparte na faktach.

NAJGORSZA FIRMA ŚWIATA
(„Hachevra Hchi Gruaa Baolam”)
 
film dokumentalny
Izrael 2009, 50 min
reżyseria: Regev ContesRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARBOvision

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »