Dom » Wnętrza

Filtry przepływowe, czyli mała zmiana, wielki efekt

Filtry przepływowe, czyli mała zmiana, wielki efekt
Zobacz więcej zdjęć »
Szukasz nowych możliwości i innowacji, z których możesz skorzystać w swoim domu? Filtry pod zlew są właśnie takim rozwiązaniem! To najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie poboru.

Filtry do zlewu możesz znaleźć w różnych wariantach, dzięki temu dostosujesz je do swoich potrzeb i preferencji. Ale na co dokładnie możesz liczyć i co zyskasz, montując filtr do wody pod zlew? Odpowiedź znajdziesz poniżej!Filtry pod zlew, czyli troska o siebie i środowisko

W dobie ciągłych zmian i odkrywania nowych możliwości oraz wyzwań, świadome korzystanie z zasobów jest czymś wyjątkowo istotnym. Dlatego czasem mała zmiana przyzwyczajeń może stać się początkiem czegoś większego. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale „korzystając” z wody butelkowanej miesięcznie „zbierasz” lub „dokładasz” od 1,5 aż do 2,5 kg plastiku. Jak widzisz całkiem sporo (a wyobraź sobie, ile osób robi to samo). Filtr do wody przepływowy może stać się pierwszym lub kolejnym już krokiem w kierunku ochrony środowiska. To rozwiązanie doskonale wpisuje się w ogólnoświatowy trend Less Waste, a mówimy tylko o jednej małej zmianie. Sam widzisz, ile możesz zyskać, „wstawiając” filtr do wody pod zlew, a to dopiero początek.Filtry przepływowe, czyli sposób na oszczędzanie

Wdrożenie tego niezwykłego rozwiązania (filtry do zlewu) to nie tylko bezpośrednia troska o środowisko, ale i oszczędność. Szczegóły? Bardzo proszę! Litr butelkowanej wody kosztuje od 1,2 zł do 2 zł, dla porównania przefiltrowana woda kranowa to obniżenie kosztu do dosłownie kilku groszy. Ponieważ, aby z niej „korzystać”, potrzebujesz jedynie filtr do wody przepływowy (jest on w stanie oczyścić od 100 nawet do 150 l wody w zależności od jej jakości) i oczywiście wodę kranową. Dzięki temu już po pierwszym miesiącu poczujesz różnicę w swoim domowym budżecie.Filtr do wody pod zlew, poznaj rodzaje i odkryj możliwości

Każdy ma różne potrzeby i preferencje, na szczęście filtry do zlewu odpowiadają na to różnymi wariantami, które zapewniają różne rozwiązania. Jakie (4 rodzaje filtrów):

 • filtr węglowy
  • Rozwiązanie: poprawia smak, zapach i zabarwienie wody (pomoże ci, jeśli nie możesz np. znieść smaku chloru w wodzie kranowej)
 • filtr żywiczny
  • Rozwiązanie: redukuje sól wapnia i magnezu, chroniąc twoje urządzenia AGD przed kamieniem
 • filtr polipropylenowy
  • Rozwiązanie: skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, żwir, drobne zawiesiny)
 • filtr azotanowy
  • Rozwiązanie: polecany szczególnie dla domów jednorodzinnych, gdzie do wody mogą przedostawać się azotany, metale ciężkie i substancje organiczne z pól i nieszczelnych szamb.

Chcesz wprowadzić małą innowację w domu? Filtry przepływowe znajdziesz m.in. na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html

Artykuł powstał we współpracy z Franciszkiem NiedzielskimRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Artykuł zewnętrzny

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Magdaa 2021-05-14 09:32:20

  Filtr pod zlew to super sprawa jest. Sama używam jednego z Ecoperla, nazywa się Profine POU3. Skłoniła mnie do niego recenzja na Youtube i naprawdę jestem bardzo zadowolona :)

 • avatar
  ~dawid 2021-05-13 18:10:20

  Po zapoznaniu się z różnymi dostępnymi opcjami zamontowałem u siebie w domu system filtrowania wody 4Swiss z prostą i intuicyjną obsługą. Bezpośredni, bezzbiornikowy system filtracji, żadnych strat wody podczas filtrowania, wygoda i oszczędność.

 • avatar
  ~Ronia 2021-04-26 12:58:31

  jak ktoś chce mieć naprawdę czystą i smaczną wodę (wraz z minerałami!) to najlepiej wybrać system do montażu pod zlewem.
  Fajny jest filtr z ultrafiltracją, który bardzo poprawia smak, zapach i ogólnie skład wody, a pozostawia minerały.
  Polecam takie urządzenie, bardzo dobra jakość i obsługa sklepu - ultrafiltracja.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »