Firma » Biznes

Finał akcji MediaExpert wspiera szkoły

Finał akcji MediaExpert wspiera szkoły
Zobacz więcej zdjęć »
14 października 2010 r. w gimnazjum nr 3 im. Księcia Władysława Opolskiego w Wodzisławiu Śląskim przedstawiciele marki Mediaexpert, wraz z reprezentantami gimnazjum dokonali podsumowania akcji MediaExpert wspiera szkoły.

MediaExpert od maja aktywizował społeczności skupione wokół placówek edukacyjnych zachęcając młodzież do zaangażowanego uczestnictwa w rywalizacji. Nagrodą dla najlepszej szkoły był sprzęt multimedialny o wartości 20 tys. zł, który stanowić będzie wyposażenie nowoczesnej pracowni komputerowej. Wartość nagród w całej akcji Mediaexpert wspiera szkoły to 150 tys. zł.

Pierwsze miejsce, zatem i główną nagrodę, zdobyło gimnazjum nr 3 im. Księcia Władysława Opolskiego w Wodzisławiu Śląskim. Uroczysty apel zaplanowany na 19 października stał się okazją do podsumowania akcji, przekazania nagród oraz wyrażenia uznania młodzieży ze zwycięskiej szkoły.

W czasie kiedy młodzież z gimnazjum nr 3 cieszy się nowoczesnym wyposażeniem pracowni komputerowej organizator akcji – MediaExpert – kontynuuje przekazywanie nagród. Zgodnie z regulaminem konkursu Mediaexpert wspiera szkoły nagrody w postaci sprzętu komputerowego o wartości 2 tys. zł. trafią do najlepszych szkół najlepszych w powiecie, które wzięły udział w rywalizacji.

Sieć elektromarketów oprócz ufundowania nagród stworzyła witrynę internetową dedykowaną wydarzeniu – pod adresem mediaexpertdlaszkol.pl uczestnicy akcji mogli na bieżąco śledzić szczegóły rywalizacji. Walka o główną nagrodę była zażarta. W akcji wzięły udział 472 szkoły z całego kraju.MediaExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »