Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Finlandia® Platinum – smak doskonałości w najczystszej postaci

Finlandia® Platinum –  smak  doskonałości w najczystszej postaci
Zobacz więcej zdjęć »
smak doskonałości w najczystszej postaci

23 października, w Space Design w Warszawie, goście ze świata mediów, sztuki oraz biznesu, odkryli zachwycający smak Finlandia® Platinum, wódki o niepowtarzalnym charakterze. Swoją unikalną jakość Finlandia® Platinum zawdzięcza ludziom, którzy w procesie jej tworzenia czerpią z najczystszych darów fińskiej natury, korzystając równocześnie z innowacyjnych technologii oraz pasji tworzenia rzeczy wyjątkowych.

W październikowy wieczór, prestiżowa galeria Space Design na kilka godzin zmieniła się  w scenę, na której zaprezentowana została Finlandia® Platinum. Ta wyjątkowa wódka, która wyróżnia się nieskazitelną czystością oraz smakiem, łączącym rześki aromat z odrobiną łagodzącej słodyczy, oczarowała zgromadzonych gości.

Zapowiedzią niezwykłych wrażeń i doznań był ekskluzywny świat Finlandia® Platinum, który witał gości tuż po przekroczeniu progu galerii. Inspiracją do wykreowania tej niezwykłej przestrzeni stała się Finlandia, kraj, który wydaje najcenniejsze dary natury. To z Finlandii właśnie pochodzą najwyższej jakości składniki, które dzięki szczególnemu procesowi destylacji, zmieniają się
w Finlandia® Platinum, wódkę o niepowtarzalnym smaku.

Spotkanie poprowadził Wojciech Fibak, światowej klasy tenisista i promotor współczesnej sztuki, człowiek, który jak nikt inny wie, czym jest poszukiwanie ideału. To on zwrócił uwagę gości na fakt, że owo poszukiwanie doskonałości stale towarzyszy nam w życiu. Szukamy, wybieramy, selekcjonujemy – wszystko po to, aby w gąszczu otaczających nas przedmiotów, wyłonić te najpiękniejsze, najcenniejsze, wreszcie te, które są unikatowe. Jednak samo poszukiwanie doskonałości to także nieodłączne dążenie do stworzenia rzeczy równie idealnych, jak te, które stworzyła sama natura.

Otoczeni aurą wyjątkowości, goście poznali tajemnicę produkcji Finlandia® Platinum, a tym samym źródło jej niepowtarzalnego smaku. Alexander Sneen, Associate Global Marketing Director Finlandia® Vodka, podkreślił, że w procesie tworzenia wódki, jak we wszystkim co robimy, niezwykle ważne jest ciągłe poszukiwanie ideału. Tylko w ten sposób stworzyć można produkt doskonały.

Degustując tę wyjątkową wódkę, podaną na kulach lodowych, goście dowiedzieli się,  że jej każda kropla, zanim trafi do stylowej butelki, przenika przez warstwę świeżego, brzozowego drewna. Dzięki temu zyskuje idealną czystość i nabiera unikalnego smaku. O ostatecznym efekcie rozstrzyga powolne schładzanie w arktycznych

 

warunkach (Slow Arctic Chilling). Nad procesem czuwa od samego początku specjalnie wyznaczony kiper (Master Taster). Nadzoruje on oraz zatwierdza produkcję każdej partii, w ramach której przygotowywane są butelki opatrzone zawieszką z unikalnym numerem. W ten sposób, butelka po butelce, tworzona jest wódka o wyraźnym smaku i rześkim aromacie.

Wyjątkową atmosferę spotkania podkreślił koncert Anna Gadt Quartet. Za sprawą nastrojowej muzyki, goście jeszcze przez długie chwile mogli delektować się magicznymi chwilami, degustując Finlandia® Platinum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ComPress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »