Firma » Biznes

Firma Axence wprowadza zmiany w programie partnerskim

Firma Axence wprowadza zmiany w programie partnerskim
Zobacz więcej zdjęć »
Już 1 lutego br. wchodzą w życie zmiany w Programie Partnerskim firmy Axence. Nowa wersja zakłada szereg zmian, które przewidują bardziej jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Istotne zmiany dotyczą poziomów partnerstwa, których liczba zostaje zwiększona do czterech: Reseller, Registered Partner, Advanced Partner oraz Expert Partner. Każdy z poziomów partnerskich będzie przyznawany na podstawie kompetencji sprzedażowych oraz technicznych każdego z Partnerów Axence.

Od początku swojego istnienia dla Axence najważniejszy jest Klient. Jako specjalista w zakresie efektywnego zarządzania infrastrukturą IT chcielibyśmy wiedzieć więcej niż inni na temat potrzeb naszych Klientów. Wiedza ta służy nam do projektowania jeszcze lepszych produktów, bo każdy zakup naszego oprogramowania jest dla nas początkiem wieloletniej znajomości – tłumaczy Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca Axence. Dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do wieloletniej i cieszącej się zaufaniem współpracy z naszymi Partnerami handlowymi. Jesteśmy dumni, że dla naszych Partnerów marka Axence jest postrzegana jako wiodąca i że możemy wymieniać się doświadczeniami – dodaje.

Wraz z nowym Programem Partnerskim zostanie również wdrożony program szkoleń autoryzacyjnych oraz działania promujące najbardziej zaangażowanych Partnerów Axence. Istotną zmianą mają być też jasno określone fundusze premiujące najlepszych sprzedawców, dodatkowe rabaty dla Partnerów aktywnie i z sukcesami promujących rozwiązania Axence, jak również zasady przyznawania funduszy marketingowych pozwalających aktywnie promować rozwiązania Axence. 

Specjaliści Axence dali się poznać jako osoby chętnie udzielające fachowej rady i o wysokim poziomie wiedzy merytorycznej. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług – podsumowuje Piotr Szymański, współwłaściciel firmy Softinet S.C., jednego z partnerów firmy Axence.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mwym

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »