Technologie » Komputery

Firma deweloperska QM Properties przekształca swoją działalność dzięki IFS Applications

Firma deweloperska QM Properties przekształca swoją działalność dzięki IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązanie IFS zostanie zastosowane w ponad 20 lokalizacjach, aby zapewnić dostęp do danych w czasie rzeczywistym, zarządzanie cyklem życia nieruchomości, CRM oraz mobilność w ramach inwestycji technologicznej wartej wiele milionów dolarów.

Kluczem do transformacji działalności QM Properties jest ujednolicenie systemów biznesowych działów finansowego, obsługi kadr, zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, zarządzania projektami i zarządzania nieruchomościami oraz stworzenie jednego spójnego systemu. Usprawni to wiele procesów biznesowych i zapewni dostęp do zintegrowanych informacji i raportowania w czasie rzeczywistym.

Dodatek w postaci funkcjonalności CRM i mobilności będzie sprzyjać poprawie obsługi klienta tak samo, jak wdrożenie funkcjonalności „mobile-ready” w zarządzaniu cyklem życia nieruchomości, w tym w działaniach związanych z zakupami, budową, marketingiem, sprzedażą oraz serwisem.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/firma_deweloperska_qm_properties_przeksztalca_swoja_dzialalnosc_dzieki_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »