Dom » Wnętrza

Firma Dornbracht przedstawia serię IMO Welcome to your bathroom

Firma Dornbracht przedstawia serię IMO Welcome to your bathroom
Zobacz więcej zdjęć »
Na targach Cersaie (Bolonia, 28.09–2.10.2010) firma Dornbracht zaprezentowała innowacyjny program armatur, które pasują niemalże do każdego otoczenia. Uniwersalna forma czyni z IMO element indywidualnej aranżacji łazienki.

IMO firmy Dornbracht to niepowtarzalny w swojej wszechstronności program armatur. IMO łączy w sobie znane atrybuty produktów firmy Dornbracht takie jak precyzja, proporcje, doskonałe materiały i funkcjonalność. W produktach tej serii zjednoczone są dwie dominujące formy; łączą w sobie zaokrąglony korpus oraz prostokątne dźwignię i wlewkę. Hybrydowemu kształtowi seria zawdzięcza swoją uniwersalność, manifestującą się nowoczesnością, prostotą i wysoką jakością. Paleta produktów IMO to bogactwo armatur i akcesoriów do wszystkich zakresów zastosowania w łazience.

Nazwa serii IMO jest stosowanym w żargonie internetowym skrótem angielskiego wyrażenia „in my opinion", co po polsku znaczy „moim zdaniem". W e-mailach, na forach i czatach internetowych skrót ten podkreśla, że w wypowiedzi chodzi nie o fakty, lecz (jedynie i przede wszystkim) o własną opinię. Nazwa IMO jest cytatem tego wyrażenia - na pierwszym miejscu stawia nie armaturę, lecz indywidualną filozofię życiową jej użytkowników. Ich zdanie, ich gust i ich indywidualny styl dekoracji wnętrz kształtują wygląd serii IMO.

Ojczyzna jest uczuciem. Być w domu znaczy być u siebie, być w harmonii z samym sobą. W serii IMO ta indywidualna potrzeba stanowi centrum koncepcji łazienek. Dla serii IMO opracowano sześć wariantów zastosowania, które będąc luźnymi wytycznymi projektowymi przedstawiają różne możliwości interpretacji. Seria IMO daje każdemu możliwość, by stał się twórcą własnej łazienki, by nadał jej spersonalizowane cechy.

W różnych koncepcjach pomieszczeń widoczna jest uniwersalność produktów z serii IMO. Niezależnie od tego, czy chodzi o młodych profesjonalistów, młode rodziny, świadome mody dziewczyny, mężczyzn-singli, czy też o osoby w kwiecie wieku - każdy otrzyma możliwość indywidualnego wyposażenia swojej łazienki w wysokiej jakości program armatur firmy Dornbracht. A oto poszczególne koncepcje pomieszczeń:

IMO Family - kreatywność, naturalność, witalność. W świecie rodzinnych łazienek seria IMO uosabia elastyczność i równocześnie solidność. Dzięki swojej prostej formie zbudowanej z sześcianów oraz płaskich powierzchni serię IMO charakteryzuje estetyka armatury, subtelnie zdradzająca swoje mocne strony. Funkcjonalność świadomie zintegrowana w formie.

IMO Single Man - męskość, niezależność, elegancja. Seria IMO umiejętnie komponuje się z tym kosmopolitycznym światem. Zakres łazienek dla nowoczesnych mężczyzn prezentuje się tutaj jako swoisty azyl. Jednocześnie jednakże jako miejsce prezentacji osobistego stylu.

IMO Single Woman - kobiecość, zmysłowość, niezależność. Charakteryzująca się doskonałymi kształtami seria IMO łączy w tej kompozycji łazienki pierwiastki błogiego spokoju i światowego życia. Zwyczajna kąpiel staje się dobroczynnym zabiegiem, łazienka - oazą dobrego samopoczucia.

IMO Best Ager - jakość, czas, perfekcja. Samo życie generuje oczekiwania wobec tego świata łazienek. Dojrzałe wzornictwo, bezkompromisowa funkcjonalność oraz praktyczna estetyka. IMO interpretuje dojrzałość jako ubogacenie.

IMO Young Professionals - młodość, wielkomiejskość, luz. W tak wyposażonych wnętrzach młodzi profesjonaliści poczują się jak w domu. Oszczędnie dozowana klasyka designu napotyka tu na armatury, które emanują lekkością i nowoczesnością.

IMO Teenage Girl - dziewczęcość, spontaniczność, radość życia. Ta łazienka sprawia przyjemność. Odzwierciadlające najnowsze trendy akcesoria oraz radosna kolorystyka szarmancko kontrastują z prostą formą IMO.

Autorem wzornictwa jest Sieger Design.

Seria IMO dostępna będzie od stycznia 2011 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »