Technologie » Komputery

Firma Marken Systemy Antywirusowe wyróżniona na X Konferencji Partnerów Kaspersky Lab w Petersburgu

Firma Marken Systemy Antywirusowe wyróżniona na X Konferencji Partnerów Kaspersky Lab w Petersburgu
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia przez firmę Marken Systemy Antywirusowe - wieloletniego partnera handlowego Kaspersky Lab Polska.

Wręczenie wyróżnienia za wieloletnie zaangażowanie i wybitne osiągnięcia biznesowe w roku 2007 odbyło się na X Międzynarodowej Konferencji Partnerów Kaspersky Lab, która miała miejsce w dniach 2-5 lipca 2008 r. w Petersburgu. X Międzynarodowa Konferencja Partnerów Kaspersky Lab zgromadziła 140 firm z 42 krajów. Wyróżnienia otrzymało tylko 19 organizacji. Wśród nich znalazła się polska firma Marken Systemy Antywirusowe, w imieniu której Marek Markowski odebrał wyróżnienie za wieloletnie zaangażowanie i wybitne doskonałe wyniki sprzedaży w roku 2007. Wyróżnienie wręczyli Eugene Kaspersky - dyrektor generalny Kaspersky Lab - oraz Andreas Lamm - dyrektor europejskiego oddziału firmy. Wręczenie wyróżnień odbyło się na uroczystej kolacji połączonej z balem maskowym w Soborze Smolnym - jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Petersburga.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 O firmie Marken Systemy Antywirusowe

Firma Marken Systemy Antywirusowe, działa na rynku polskim od 9 lat i może poszczycić się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem w sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań oprogramowania antywirusowego i użytkowego. Od 2002 roku firma regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienie "Dystrybutor Roku Kaspersky Lab" przyznawane za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab. Firma posiada również duże doświadczenie związane z obsługą dużych hurtowników. W roku 2008 firma otrzymała certyfikat "solidna firma 2007" który jest wydawany przedsiębiorstwom sprawdzonym i wiarygodnym preferującym solidność i jawność działania. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie http://www.marken.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »