Gospodarka » Chemia

Firma OHAUS wprowadza nowe wagi Pioneer PX

Firma OHAUS wprowadza nowe wagi Pioneer PX
Zobacz więcej zdjęć »
9 lipca 2018 r. – Firma OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów wag, urządzeń pomiarowych oraz wyposażenia laboratoriów, wprowadziła na rynek nowe wagi analityczne i precyzyjne Pioneer PX.

 

 

 

9 lipca 2018 r. – Firma OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów wag, urządzeń pomiarowych oraz wyposażenia laboratoriów, wprowadziła na rynek nowe wagi analityczne i precyzyjne Pioneer PX.

 

Nowa waga Pioneer PX

Firma OHAUS poszerzyła swoją ofertę wag laboratoryjnych o nowe wagi Pioneer PX, które zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej dokładności odczytu i powtarzalności pomiaru w zastosowaniach laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych. Na gamę Pioneer PX składają się wagi Semi-micro, analityczne oraz precyzyjne.

 

Dwuwierszowy wyświetlacz do łatwego przeglądania wyników

Nowa waga Pioneer PX została skonstruowana z myślą o intuicyjnym użytkowaniu w laboratorium i jest wyposażona w szereg funkcji umożliwiających inteligentną obsługę. Waga Pioneer jest wyposażona w dwuwierszowy wyświetlacz z jasnym podświetleniem, który w czytelny sposób pokazuje wyniki pomiaru w pierwszym wierszu, natomiast drugi wiersz zawiera dodatkowe informacje lub wskazówki dla użytkownika.

 

Porty RS-232 i USB do łatwej komunikacji

Standardowe porty RS232 i USB umożliwiają łatwe podłączenie wagi do drukarek i innych urządzeń peryferyjnych, co pozwala na wygodną rejestrację wyników. Bezpłatne narzędzie do zbierania danych (SPDC) firmy OHAUS stanowi proste rozwiązanie do importowania tych danych bezpośrednio z wagi w formatach Excel, Access, .txt, .csv itp.

 

Listwa antystatyczna zwiększa dokładność pomiaru

Listwa do usuwania ładunków elektrostatycznych umieszczona wzdłuż górnej krawędzi szafki przeciwpodmuchowej stanowi wygodny punkt uziemienia, umożliwiając użytkownikowi odprowadzanie ładunków elektrostatycznych, które mogły nagromadzić się przed przystąpieniem do przenoszenia próbek i ważenia. Takie rozwiązanie pomaga zapewnić zgodność z dobrymi praktykami ważenia przy jednoczesnej poprawie stabilności i dokładności wyników.

„Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej serii wag Pioneer PX kończymy proces pełnego odświeżenia oferty naszych wag laboratoryjnych. Wagi te zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości, z jakiej znana jest firma OHAUS, długotrwałym użytkowaniu i przystępnej cenie” — powiedział Szymon Hołubowicz, Senior Market Manager w firmie OHAUS Corporation.

Więcej informacji na temat wag Pioneer PX można znaleźć na stronie www.ohaus.com.

 

# # #

Informacje o firmie OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey, jest producentem szerokiej gamy precyzyjnych wag elektronicznych i mechanicznych oraz urządzeń laboratoryjnych, dostosowanych do potrzeb niemal każdej gałęzi przemysłu. Jest światowym liderem w produkcji wag do zastosowań laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych, jak również specjalistycznych wag wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, branży farmaceutycznej i jubilerskiej. Produkty OHAUS, wytwarzane zgodnie z nomą ISO 9001:2008; są precyzyjne, niezawodne i dostępne w przystępnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »