Dom » Budownictwo

Firma POL-SKONE wyróżniona tytułem Budowlana Marka Roku 2012

Firma POL-SKONE wyróżniona tytułem Budowlana Marka Roku 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz kolejnym firma POL-SKONE znalazła się w gronie laureatów rankingu Budowlana Marka Roku. Wyróżnienie przyznawane jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie opinii firm wykonawczych.

W tegorocznej edycji Rankingu Marek Budowlanych firma
POL-SKONE została uhonorowana prestiżowym tytułem Brązowa Budowlana Marka Roku 2012 w kategorii Drzwi Wewnętrzne. Wyróżnienie zostało przyznane firmie POL-SKONE za sukcesy w kreowaniu silnej marki materiałów budowlanych w 2011 i 2012 roku.

- Tytuł ten ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż przyznawany jest w niezależnym konkursie, w którym decydujący głos mają odbiorcy. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby drzwi  marki POL-SKONE wyróżniały się wysoką jakością, oryginalnym designem oraz odpowiadały najnowszym trendom w branży – mówi Sławomir Szulżyk,  Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE.

Tytuł Budowlana Marka Roku przyznawany jest przez ośrodek badawczy ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Niezależność badań oraz reprezentatywność próby firm wykonawczych w poszczególnych segmentach materiałów budowlanych sprawia, że Ranking Marek Budowlanych jest unikalnym wyróżnieniem na polskim rynku. Klasyfikacja jest tworzona na podstawie ankiet wypełnianych przez przedstawicieli ok. 2000 firm wykonawczych z całego kraju. Przedsiębiorstwa oceniają m.in.: jakość produktu w odniesieniu do oferty konkurencji, stosunek jakości do ceny, a także to, jak często sami sięgają po produkty z oferty danej marki. W tegorocznej edycji wyróżniono aż 27 kategorii produktowych. 

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Informacje o firmie:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku. 

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »