Technologie » Komputery

Firma RWG Germany modernizuje środowisko ERP za pomocą systemu IFS Applications

Producent łożysk specjalnych dla sektora lotnictwa wybrał rozwiązanie firmy IFS w celu optymalizacji procesów roboczych i zwiększenia przejrzystości działań w całej grupie.

 Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma RWG Germany, specjalizująca się w produkcji łożysk specjalnych dla globalnego sektora lotnictwa, wdroży system IFS Applications™.

W firmie RWG Germany należącej do grupy Kaman system IFS Applications zastąpi wiele wcześniej wykorzystywanych rozwiązań, które z biegiem czasu stały się trudne do utrzymania z powodu ich licznych dostosowań. Ponadto wcześniej wykorzystywane systemy nie umożliwiały skutecznego mapowania komunikacji między poszczególnymi oddziałami firmy ani między spółką nadrzędną a spółkami córkami.

Firma RWG Germany wybrała system IFS Applications ze względu na natychmiastowo dostępne wsparcie spełniające specyficzne wymagania dla tego sektora, łatwość integracji rozwiązania w całej firmie, możliwość uproszczenia wymiany danych w grupie firm i kompleksowe możliwości analityczne.

Dzięki systemowi IFS Applications firma


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/firma_rwg_germany_modernizuje_srodowisko_erp_za_pomoca_systemu_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »