Technologie » Komputery

Firma Service Stream, dostawca usług sieciowych, wybrała system IFS Applications 9

Firma Service Stream, dostawca usług sieciowych, wybrała system IFS Applications 9
Zobacz więcej zdjęć »
Australijski dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej na terenie całej Australii zastąpi dotychczas stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem firmy IFS z funkcją obsługi mobilnej.

 Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Service Stream dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej w Australii zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9, aby zastąpić do tej pory stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem. Umowa w zakresie pierwszej fazy projektu dotyczy licencji i usług o wartości ponad 2 milionów dolarów australijskich.

Po rozpoczęciu wdrażania systemu w listopadzie 2015 r. firma Service Stream zastąpi i skonsoliduje wiele stosowanych systemów do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie, wprowadzając system IFS Applications, aby zwiększyć wydajność operacyjną w ramach projektów infrastrukturalnych oraz w celu optymalizacji realizacji projektów.

Poza rozwiązaniem do zarządzania projektami, finansami, łańcuchem dostaw, sprzedażą i usługami, remontami oraz dokumentacją firma Service Stream wdroży również rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze, które umożliwi zwiększenie wydajności pracowników serwisowych w terenie oraz zapewni odpowiednią jakość danych.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/firma_service_stream_dostawca_uslug_sieciowych_wybrala_system_ifs_applications_9.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »