Technologie » Komputery

Firma SIMPLE S.A. przedstawia sBIZNES, kolejną NOWOŚĆ w swojej ofercie

Firma SIMPLE S.A. przedstawia sBIZNES, kolejną NOWOŚĆ w swojej ofercie
Zobacz więcej zdjęć »
sBIZNES, to system informatyczny, który powstał z myślą o mikro, małych i rozwijających się przedsiębiorstwach oraz instytucjach użyteczności publicznej takich jak muzea, obiekty sportowe, biura rachunkowe, hotele czy obiekty z kontrolą dostępu.

System oprócz podstawowych obszarów związanych z rozliczaniem kosztów sprzedaży, magazynów, księgowości i personelu, obsługuje również rezerwacje hotelowe, sprzedaż biletów czy kart dostępowych. Jego bogata funkcjonalność zapewnia pełną obsługę i zwiększenie efektywności prowadzonej działalności, pozostając przy tym intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem nawet dla niedoświadczonych użytkowników komputerów.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.simple.erp-view.pl/wiadomosci/firma_simple_s_a_przedstawia_sbiznes_kolejna_nowosc_w_swojej_ofercie.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »