Technologie » Komputery

Foonsy®ONE – Rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm

Foonsy®ONE – Rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm
Zobacz więcej zdjęć »
Prowadzenie małego przedsiębiorstwa wiąże się często z wielkimi wyzwaniami. Ograniczona skala działania wcale nie oznacza bowiem mniejszych problemów. Z pomocą mikro i małym firmom przychodzi na szczęście branża IT.

 Aby sprostać oczekiwaniom rynku, dopasować się do rosnących wymagań klientów oraz budować przewagę konkurencyjną, nawet niewielcy przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują w codziennej pracy wyspecjalizowane aplikacje wspomagające prowadzenie biznesu.

Proste programy o ograniczonym zastosowaniu, powszechnie dostępne na rynku, nastręczają jednak kłopotów z integracją i wymuszają konieczność równoczesnego korzystania z wielu narzędzi. Mnogość stosowanych rozwiązań to duża liczba licencji, aktualizacji, sposobów nawigacji, a tym samym problemów. Wydaje się jednak, że wołanie o pomoc małych przedsiębiorców zostało wreszcie wysłuchane. Na rynku pojawił się właśnie Foonsy®ONE – rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm.

Foonsy S.A., firma specjalizująca się w synergicznych rozwiązaniach dla biznesu klasy ERP, w ostatnim kwartale zeszłego roku wprowadziła na rynek oprogramowanie skierowane do mniejszych przedsiębiorców. W przeciwieństwie do wielu podobnych dostępnych na rynku produktów, nie jest to jedynie zubożona wersja większej całości. Foonsy®ONE stanowi pełnoprawną, wysoce funkcjonalną aplikację do zarządzania biznesem, dedykowaną mikro i małym firmom – prawdziwe centrum sterowania całym przedsiębiorstwem zawarte w jednym, przyjaznym dla użytkownika produkcie. 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/foonsy_one_rewolucja_w_oprogramowaniu_dla_mikro_i_malych_firm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »