Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Forum Firm zaprasza na warsztaty kelnerskie

Forum Firm zaprasza na warsztaty kelnerskie
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz zmienić swój zawód? Przekwalifikować się? Nabyć nowe umiejętności, albo poszerzyć swoją wiedzę? Forum Firm z siedzibą w Radlinie zaprasza wszystkich chętnych na kurs kelnerski I stopnia pod okiem profesjonalistów. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia br.

Poukończeniu warsztatów szkoła otrzymuje ,,Eurocertyfikat Jakości- I stopnia” na bieżący rok, a uczestnicy „Certyfikaty” ukończenia warsztatów.

Techniki noszenia tacy kelnerskiej, serwis niemiecki z talerzami i kopułami, serwis francuski, dekantacja wina czerwonego czy pokazowe serwowanie wina musującego – to wszystko, a nawet więcej będzie można nauczyć się od mistrzów kelnerowania, którzy reprezentują Akademię Kelnerską Grzegorza Górnika. 
Przedstawiciele Akademii organizują i przeprowadzają szkolenia, kursy, pokazy i warsztaty kelnerskie w całej Polsce dla profesjonalistów w restauracjach i hotelach. Ich dorobek, to tysiące przeszkolonych osób pracujących w gastronomii, zarówno na podstawowych stanowiskach, jak też związanych z zarządzaniem obiektami gastronomicznymi. 

Warto podkreślić, że Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika jest, m.in. organizatorem Mistrzostw Polski Kelnerów – ,,Junior Waiter” od 2005 roku, a także pomysłodawcą i inicjatorem (od 2011 roku) Światowego Dnia Kelnera. Współpracuje z wieloma restauracjami, hotelami, portalami branżowymi i czasopismami. Aktywnie uczestniczy w targach, sympozjach i konferencjach poświęconych tematyce HoReCa. Wyznaje zasadę- „edukowanie kadr gastronomicznych może być optymalne, o ile sami wykładowcy podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z trendami, nowinkami i wszelkimi zmianami w branży”.

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika jest również twórcą „IMPROSTYLU”. Jest to styl nakrycia odpowiadający najnowszym światowym trendom, stanowiący nowatorską sztukę układania zastawy stołowej. Tworzy ona oryginalny wizerunek stołu wykraczający poza ramy standardów podstawowego nakrycia. Akademia Kelnerska jest także autorem poradnika kelnerskiego „Nauka Usługiwania” dostępnego na płytach DVD, jak też szkolenia pod tytułem „Serwis Synchroniczny” oraz wielu publikacji tematycznych.

Co więcej, w najbliższym czasie Akademia Kelnerska planuje nawiązane kontaktów z restauratorami, firmami szkoleniowymi i stowarzyszeniami z Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii, Hiszpanii, Włoch i Szwajcarii w celach szkoleniowych, jak również wymiany pracowników na starze i praktyki.

Różnorodna tematyka szkolenia, oparta jest na praktykach i konwersacjach, pobudza wyobraźnię, rozwija zaangażowanie, wzbogaca umiejętności, stabilizuje pewność siebie. Program oparty jest na stuletniej tradycji Polskiej gościnności, wzbogacony o nowe trendy i style. Tematy uzupełniają nową podstawę programową.
Szkolenie planowane jest na pierwszą połowę lutego br. w Żorach przy ul. Katowickiej 24, w Restauracji Texas (obok hotelu Texas). Koszt warsztatów wynosi 270 zł brutto. Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 459 02 57; 505 130 996. Zgłoszenia naszeleży wysyłać mailowo na adres: forum-firm@wp.pl. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »