Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Fotoksiążka – innowacyjny sposób na zachowanie wspomnień

Fotoksiążka – innowacyjny sposób na zachowanie wspomnień
Zobacz więcej zdjęć »
Szybki rozwój cyfryzacji oraz ciągła ewolucja różnego rodzaju sprzętu fotograficznego sprawia, że przeciętna rodzina gromadzi i przechowuje w swoim gospodarstwie bardzo dużą ilość fotografii, dokumentujących najważniejsze wydarzenia z jej życia.

Aby nadać im efektowniejszego wyglądu oraz pomóc w ich usystematyzowaniu, dostępne są obecnie tzw. fotoksiążki, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnych albumów ze zdjęciami.


Specyfika fotoksiążki


Fotoksiążka to nic innego, jak nowoczesny album zawierający fotografie przedstawione w interesującej aranżacji, zaprojektowany przez profesjonalnego grafika i wydrukowany w technologii cyfrowej. Tego rodzaju realizacja może być przygotowana w różnych formatach, rozmaitej zawartości oraz w różnorodnej oprawie. Rodzaj okładki, jej grubość, ilość stron w albumie czy też rodzaj tła w 100% zależy od decyzji zamawiającego.


Fotoksiążka to znakomity sposób na przechowywania tysięcy zdjęć z nieprzejrzanych folderów oraz z odbitek, które niejednokrotnie poniewierają się po domowych zakamarkach. Jest to także idealna alternatywa dla tradycyjnych albumów, w których zamieszczone fotografie zazwyczaj niszczeją, nabierając żółtej barwy.


Sposób wykonania


Nowoczesny album ze zdjęciami przygotowuje się zarówno ze zdjęć cyfrowych, jak i ze zeskanowanych fotografii analogowych. Fotoksiążkę projektuje się przy pomocy specjalistycznych programów komputerowych. Obecnie dostępne są trzy rodzaje tego typu oprogramowania. Pierwsze z nich są udostępniane na stronach producentów fotoksiążek, które są instalowane na komputerach osób, które zajmują się tworzeniem nowoczesnych albumów fotograficznych. Drugie, to programy, które są udostępniane drogą online na stronach producentów fotoksiążek. Trzeci rodzaj oprogramowania to profesjonalne programy do edycji i obróbki zdjęć.


Nowoczesne albumy fotograficzne oprawiane są zazwyczaj poprzez klejenie lub wykorzystując metodę bindowania. Karty albumu są przeważnie klejone jednostronnie i zszywane w grzbiecie oprawy.


Fotoksiążka to doskonały sposób na długotrwałe uwiecznienie najpiękniejszych chwil z życia, a jednocześnie jest to świetna zabawa podczas porządkowania fotografii i projektowania zawartości całego albumu.


Więcej informacji na temat fotoksiążek można znaleźć pod adresem: http://www.odbitki.fotojoker.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Peperoni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »