Dom » Wnętrza

Fototapety dla każdego

W latach dziewięćdziesiątych fototapety ścienne były synonimem złego smaku i przede wszystkim braku gustu, ponieważ przedstawiały rajskie plaże i kiczowate zachody słońca na plaży.

Obecnie, znów nadeszła moda na fototapety na wymiar, jednakże są one zupełnie różne od swoich prototypów. Po pierwsze są to modele dostępne na każdą kieszeń i dla każdej osoby – zarówno takiej w bardzo młodym, jak i w podeszłym wieku, ponieważ fototapety ścienne są dostępne w wielu wzorach, a dodatkowo osoby aktywne i kreatywne mogą zaprojektować swoje własne wzory, które będą w 100% autorskie i niepowtarzalne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Coraz więcej osób korzysta z opcji fototapeta ze zdjęcia, ponieważ dzięki niej szybko i wygodnie można mieć fototapetę, na której będzie nadrukowane zdjęcie naszego autorstwa lub fotografia, na której jesteśmy wraz z przyjaciółmi lub rodziną. Profesjonalne fototapety ścienne można zamawiać w stacjonarnych firmach lub przez internet. Oczywiście każdy może zdecydować jak zamawia i jakiego rodzaju ma być fototapeta na wymiar, ponieważ wszystkie ozdoby tego typu są produkowane na indywidualne zamówienie, gdyż muszą być dopasowane do powierzchni, jaką chce zagospodarować klient. Współczesne fototapety ścienne są niezwykle piękne, ponieważ nadruk na nich jest wykonywany przy pomocy druku cyfrowego, który jest niezwykle precyzyjny i ostry. Kolory są więc przecudnie nasycone i wyraźne, dlatego fototapety na wymiar robią tak wielkie wrażenie. Dzięki umiejętnie dobranej grafice możemy rozjaśnić pomieszczenie, a nawet je optycznie powiększyć i poszerzyć, czy też nadać głębię.

Takie efekty są tylko i wyłącznie możliwe przy użyciu fototapet, które maja jeszcze jedną podstawowa cechę – nie są drogie. Już średniej wielkości fototapeta ze zdjęcia może być nasza za kilkadziesiąt złotych. Duże fototapety ścienne kosztują już więcej, bo ponad kilkaset złotych, jednakże są inwestycją na lata, ponieważ obecnie pokrywa się je wytrzymałym laminatem, który znacznie przedłuża ich żywotność.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Selena86

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »