Dom » Wnętrza

Fototapety - szybki sposób na metamorfozę wnętrza

Fototapety - szybki sposób na metamorfozę wnętrza
Zobacz więcej zdjęć »
Fototapety to rozwiązania, które pozwalają w bardzo szybki sposób kompletnie odmienić wnętrze, nadać mu niepowtarzalny charakter, a jednocześnie zagwarantować stosunkowo dużą trwałość aranżacji. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w przypadku przestrzeni biurowych, jak i prywatnych.
  • Zalety fototapet
  • Fototapety a metamorfoza domu


Zalety fototapet

Fototapety wielu z nas kojarzą się z okresem lat 80. czy 90., kiedy było to jedno z częściej wykorzystywanych rozwiązań. Współczesne fototapety niewiele mają jednak wspólnego z tamtymi rozwiązaniami. Przede wszystkim obecnie nadruki wykonuje się na bardzo dobrym materiale, trwałym, odpornym na lekkie uszkodzenia, który łatwo się również czyści. Taką fototapetę możesz z powodzeniem przetrzeć lekko wilgotną ściereczką. Nic więc się nie stanie, jeśli zostanie ona lekko zabrudzona. Kurz się na niej szczególnie nie zbiera, natomiast oczywiście od czasu do czasu możesz ją lekko przetrzeć, aby usunąć delikatną warstwę zanieczyszczeń. Należy pamiętać, że wszystko zależy od materiału, z jakiego fototapeta została wykonana - jeśli jest to nadruk na najtańszym papierze czyszczenie nie jest wskazane. Dlatego warto pomyśleć o wyborze droższych, ale trwalszych materiałów jak winyl czy flizelina. 

Bardzo dużym plusem fototapet jest ogromny wybór grafik i zdjęć, spośród których możesz wybierać np. w sklepie https://www.swiat-obrazow.pl/fototapety.html. Bardzo łatwo się je montuje. Można je wykonać idealnie pod wymiar, więc sam montaż polega jedynie na przyklejeniu tapety do ściany. Nic nie trzeba docinać, dopasowywać. Jeśli fototapeta ci się znudzi, demontaż także nie sprawi ci problemu. Bez większych kłopotów możesz fototapetę wymienić na nową, dzięki czemu twoje wnętrze co jakiś czas może się zmieniać. Fototapety a metamorfoza domu

Fototapety sprawdzają się w bardzo różnych wnętrzach, o czym przekonuje artykuł https://glos24.pl/fototapety-na-wymiar-odmien-wnetrze-domu. W zależności od wybranego przez ciebie rozwiązania możesz wnętrze albo optycznie powiększyć albo nadać mu bardziej przytulnego charakteru. Możesz je rozjaśnić albo nadać mu więcej charakteru. Świetnie to rozwiązanie sprawdzi się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie fototapeta może przedstawiać hobby dziecka.

Z powodzeniem i pewnością rozwiązanie to pomoże w aranżacji korytarza lub salonu. Do łazienki czy kuchni możesz wybrać dodatkowo wzmocnione fototapety, które sprawdzą się w tych trudniejszych warunkach.

Zainspiruj się: https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/odmien-wyglad-swoich-wnetrz-za-pomoca-pieknych-fototapet-3d,n,1000282323.html.

Warto na początek zastanowić się, jaki efekt chcesz uzyskać (bardziej przytulne wnętrze, optyczne powiększenie, nadanie oryginalnego klimatu, zagospodarowanie nieoczywistego fragmentu ściany w korytarzu), a potem przyjrzeć się uważnie dostępnym możliwościom. 

 

Źródło: pixabay.com
Licencja: https://pixabay.com/pl/service/licenseRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »