Firma » Finanse

Fritz Exchange dla firm

Fritz Exchange dla firm
Zobacz więcej zdjęć »
Z roku na rok coraz więcej kantorów rozpoczyna działalność online. Mają one wiele zalet i cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm prowadzących interesy za granicą Polski. Dlaczego?

Taki sposób wymiany walut to przede wszystkim duża wygoda i możliwość kontrolowania na bieżąco obecnego kursu, a w momencie najkorzystniejszego – szybkiej wymiany dowolnej kwoty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kantory online na polskim rynku

W sieci znajdziemy wiele e-kantorów, ponieważ branża ta rozwija się niezmiernie szybko, wypierając tradycyjne punkty wymiany walut. Niemal 80% całego polskiego rynku kantorów online należy do dwóch dużych grup. Nie oznacza to jednak, że są to e-kantory oferujące najkorzystniejsze warunki swoim klientom. Na rynku działa wiele mniejszych internetowych punktów wymiany walut, których oferta również jest bardzo atrakcyjna, a niejednokrotnie lepsza od największych marek. Wśród nich znajdziemy między innymi kantor Fritz Exchange – mniejszy, ale z kilkuletnią już praktyką i tradycją.

Fritz Exchange

Kantor internetowy Fritz Exchange jest obecny na rynku od pięciu lat. W ciągu tego czasu uzyskał ugruntowaną pozycję lidera wśród e-kantorów. Jest on częścią dużej grupy Fritz Group SA. W branży finansowej podmiot ten działa od ponad 20 lat, stąd też ogromne doświadczenie i znajomość usług bankowych oraz rynków finansowych na całym świecie. Zespół wykwalifikowanych ekspertów współpracujących z Grupą Finansową zapewnia profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo oraz produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Fritz Exchange dla firm

Internetowy kantor Fritz Exchange nastawiony jest na klientów biznesowych i to właśnie dla nich przygotowano wiele udogodnień i dobrych ofert. To, co z pewnością zainteresuje przedstawicieli firm, które regularnie obracają różnymi walutami, jest fakt, iż przy wymianach powyżej 10 tysięcy euro istnieje możliwość negocjowania cen kursów. Warto również podkreślić, że zdecydowana większość transakcji – aż 90% – realizowanych jest w ciągu 15 minut. To ogromna oszczędność czasu, którą doceni każdy przedsiębiorca.

Kolejną zaletą Fritz Exchange jest wysokość spreadów. W porównaniu z bankami i innymi kantorami internetowymi są one nawet o kilkadziesiąt groszy niższe. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że spready mają ogromne znaczenie, a im niższa ich wysokość, tym większe są oszczędności dla firmy.

Do dyspozycji wszystkich klientów pozostaje Biuro Obsługi, które pomaga realizować transakcje, odpowiada na pytania i udziela niezbędnego wsparcia. Nad bezpieczeństwem, sprawną obsługą całego serwisu, a także dostarczaniem wszystkich niezbędnych informacji i aktualności czuwają wykwalifikowani specjaliści: dealerzy walutowi oraz doradcy ds. rynków finansowych.

Szczegółowa oferta kantoru Fritz Exchange z pewnością nie zawiedzie przedstawicieli firm, które prowadzą działalność na terenie różnych państw – nie tylko Unii Europejskiej. Łatwość realizowania transakcji, szybkie wymiany walut oraz jasne zasady i warunki ułatwią codzienną pracę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Kantorbox 2017-01-30 09:20:28

    A porównywarka kantorow https://kantorbox.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »