Technologie » Komputery

GACHES CHIMIE rozwija działalność międzynarodową dzięki IFS Applications

GACHES CHIMIE rozwija działalność międzynarodową dzięki IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
Szybko rozwijające się przedsiębiorstwo chemiczne wdroży kompleksowe rozwiązanie IFS, by realizować cyfrową transformację w międzynarodowym łańcuchu wartości.

 IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że francuska firma dystrybucyjna GACHES CHIMIE wybrała system IFS Applications™ do optymalizacji swojej działalności we Francji, Holandii, Hiszpanii, Meksyku, Maroku i Tunezji.

Założone w roku 1948 przedsiębiorstwo GACHES CHIMIE specjalizuje się w dystrybucji chemikaliów oraz świadczeniu związanych z tym usług.

GACHES CHIMIE korzystała wcześniej z przestarzałego systemu, który nie w pełni wspomagał jej procesy biznesowe. Firma potrzebowała bardziej wszechstronnego rozwiązania, by szybciej realizować ekspansję na rynki zagraniczne, zautomatyzować pozyskiwanie danych dotyczących majątku przedsiębiorstwa, a także mieć możliwość dostosowywania do krajowych i międzynarodowych norm. Po wnikliwej analizie ofert dostawców rozwiązań ERP, firma GACHES CHIMIE wybrała system IFS Applications.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/gaches_chimie_rozwija_dzialalnosc_miedzynarodowa_dzieki_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »