Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Gala nie tylko dla Lotniczych Orłów

Gala nie tylko dla Lotniczych Orłów
Zobacz więcej zdjęć »
Już w marcu uroczysta Gala zorganizowana przez portal Lotniczapolska.pl zgromadzi asów lotnictwa i miłośników podniebnych sportów.

W warszawskiej restauracji Skwer 31 marca 2012 roku podczas uroczystej gali zostaną rozdane długo oczekiwane nagrody II edycji plebiscytu „Lotnicze Orły” 2011. Statuetki odbiorą wybitni piloci oraz prywatne osoby, dla których lotnictwo stało się nie tylko hobby, ale i sposobem na życie. 23 laureatów wybrali miłośnicy lotnictwa w wyniku głosowania.

Podczas gali Lotnicze Orły spotkają się entuzjaści różnych dziedzin lotnictwa. Będzie także można podziwiać artystyczne spojrzenie na lotnictwo, wyrażone w fotografiach zwycięzcy w kategorii Spotter/Fotograf Lotniczy Roku Sławomira „Hesja” Krajniewskiego.

Organizatorzy zaplanowali również wyróżnienie specjalne dla zespołu kpt. Tadeusza Wrony.

Bilety na galę do nabycia na stronie organizatora: www.lotniczapolska.pl.

„Lotnicze Orły” to pierwszy niezależny plebiscyt, w którym zgłoszenia oraz głosy w poszczególnych kategoriach oddają czytelnicy portalu lotniczapolska.pl. Wyróżnia działalność lotniczą i około lotniczą. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.lotniczeorly.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

r.wrona@primeimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »