Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

GALENIC AQUA INFINI WODNY ŻEL ODŚWIEŻAJĄCY DO PIELĘGNACJI SKÓRY

GALENIC AQUA INFINI WODNY ŻEL ODŚWIEŻAJĄCY DO PIELĘGNACJI SKÓRY
Zobacz więcej zdjęć »
POSZUKIWANIE NOWEJ DOSKONAŁEJ FORMUŁY NAWILŻAJĄCEJ

 

 

Niestrudzony w poszukiwaniu perfekcji w obszarze pielęgnacji skóry, twórca formuł Galenic postawił sobie za cel opracowanie nowej, wyjątkowej formuły w kolekcji nawilżającej AQUA INFINI - Wodnego Żelu Odświeżającego:

„Moim zamiarem było uzyskanie konsystencji, która umożliwiłaby utrzymywanie się wody na powierzchni skóry. Wówczas spełniłbym oczekiwania wszystkich kobiet, które pragną uczucia intensywnej świeżości i matowego wykończenia, bez efektu świecenia czy lepkiej, tłustej skóry. Opracowałem zatem formułę opartą na strukturze galenowej, która daje zaskakujący efekt sensoryczny – żel, który przybiera postać drobnych kropelek odświeżającej, lekkiej, matowej wody, niczym poranna rosa".

WYJĄTKOWY SKŁADNIK AKTYWNY RÓŻA JERYCHOŃSKA 

Na pustyni Chihuahuana w Meksyku występuje „kwiat, który nigdy nie umiera”. To róża jerychońska. Tej wyjątkowej roślinie do przeżycia w ekstremalnie wysokich temperaturach wystarcza kilka kropel porannej rosy. Roślina zwana również zmartwychwstanką wypracowała unikatowy mechanizm obronny, za pomocą którego chroni się przed surowym otoczeniem.  Zawiera wiążące wodę białka, które mają strukturę gąbki, trehalozę i rehydryny (naturalnie występujące cząsteczki cukrów), które wychwytują wilgoć z otoczenia i zatrzymują w komórkach, chroniąc je i przywracając im objętość.

AQUA INFINI WODNY ŻEL ODŚWIEŻAJĄCY I LOTION PIELĘGNUJĄCY

W kontakcie ze skórą struktura żelu rozpada się na małe kropelki wody widoczne gołym okiem. Kropelki dają skórze natychmiastowe uczucie świeżości i wodną lekkość. Do stosowania codziennie rano na twarz i szyję, aby zapewnić skórze 24- godzinne nawilżenie i piękny wygląd: skóra wypełniona, intensywnie odświeżona i promienna, bez efektu świecenia. Chcąc wykorzystać właściwości róży jerychońskiej twórca formuły opracował metodę, która umożliwia jej wniknięcie do wnętrza komórek skóry. W ten sposób dzięki ciągłemu nawilżeniu skóra sprawia wrażenie pełniejszej i odzyskuje napięcie. 

Wyjątkowa formuła składa się z żelowej siatki trzech sit molekularnych. Jej celem jest rozdzielenie składników aktywnych w zależności od ich wagi i wielkości, a następnie skierowanie dokładnie tam, gdzie skóra ich potrzebuje. Niewielkie cząsteczki o najmniejszej masie cząsteczkowej przenikają głęboko do wnętrza komórek, a największe z nich pozostają na powierzchni skóry. KWAS HIALURONOWY: pozostaje na powierzchni skóry, zapewniając jej nawilżenie. GLICEROL ROŚLINNY, SORBITOL I METHYL GLUCETH-20: te nawilżające pochodne cukrów ulegają związaniu wokół komórek skóry. WYCIĄG Z RÓŻY JERYCHOŃSKIEJ: wnika w głąb komórek skóry, wypełniając je wodą. W porównaniu z tradycyjną emulsją, emulgator Water Drop umożliwia tworzenie większych kropel wody w żelu. Dopełnieniem tej prawdziwej uczty dla zmysłów, niczym ostatnie pociągnięcie pędzla na płótnie, jest delikatny, kwiatowy zapach charakterystyczny dla kolekcji AQUA INFINI. Łączy nadające miękkości nuty mimozy, konwalii, irysa i peonii z silnym aromatem drewna sandałowego. Nie działa komedogennie. Cena 135 zł/ 50 ml. Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »