Dom » Nieruchomość

Galeria Gniezno zamknięta z powodu nawałnicy

Z powodu nawałnicy jaka przeszła w dniu wczorajszym w województwie wielkopolskim w godzinach popołudniowych zamknięta została Galeria Gniezno.

Bezpośrednią przyczyną ewakuacji było uszkodzenie części dachu powstałe pod naporem deszczu, jaki zgromadził się na dachu centrum, a którego spusty dachowe nie były w stanie odprowadzić. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Zarządca budynku, firma Apsys nie mogąc przewidzieć zakresu ewentualnych innych szkód wywołanych nawałnicą, podjęła decyzję o zamknięciu i zabezpieczeniu obiektu. Obecnie zarządca obiektu oczekuje na ocenę rzeczoznawców, po której podjęte zostaną prace mające na celu naprawienie skutków nawałnicy. Zarządca planuje otworzyć Galerię ponownie dopiero po potwierdzeniu przez nadzór budowlany, iż obiekt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Galeria Gniezno została oddana do użytku w kwietniu 2005 roku. Jest zarządzana zgodnie z procedurami prawa budowlanego. W celu bieżącej kontroli stanu technicznego dwa razy w roku w obiekcie rzeczoznawcy przeprowadzają przeglądy budowlane, z których raporty składane są do nadzoru budowlanego. Wszystkie dotychczasowe przeglądy potwierdzają, że obiekt jest prawidłowo konserwowany i spełnia wymogi bezpieczeństwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »