Motoryzacja » Samochody

Galeria Północna z ładowarkami do aut elektrycznych

Galeria Północna jest pierwszy w stolicy obiektem handlowym, który od początku swojej działalności stawia na nowoczesne rozwiązania pomagające chronić środowisko.

Ekologiczny styl życia chce przekazywać także klientom, dlatego na parkingu Galerii Północnej uruchomione zostały stacje ładowania aut elektrycznych obsługujące zarówno auta marki Tesla, jak i inne modele samochodów z silnikiem elektrycznym. Z początkiem stycznia w Galerii Północnej pojawiły się ładowarki do aut elektrycznych. Urządzenia zlokalizowane są na parkingu galerii i obsługują zarówno auta marki Tesla, jak i inne samochody z silnikami elektrycznymi. Na razie korzystanie z ładowarek jest bezpłatne. Udogodnienia dla samochodów niskoemisyjnych są elementem szerszej strategii Galerii Północnej, zakładającej wykorzystanie w codziennej działalności obiektu nowych technologii sprzyjających środowisku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowoczesne technologie w służbie ekologii są jednym z wyróżników Galerii Północnej. W obiekcie już na etapie budowy zastosowano szereg rozwiązań, które pomagają chronić zasoby naturalne i środowisko, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Część z nich, jak kosze do segregacji odpadów, dotykowe systemy sanitarne czy właśnie ładowarki do samochodów elektrycznych na co dzień służą naszym klientom – mówi Emilia Szkudlarek, dyrektor Marketingu Galerii Północnej. Naszą ambicją jest stać się miejscem przyjaznym środowisku, liderem technologicznym oraz wzorem do naśladowania dla innych obiektów handlowych. Dlatego w Galerii Północnej oprócz ładowarek wprowadziliśmy także specjalne miejsca parkingowe dla samochodów niskoemisyjnych, zlokalizowane w pobliżu wyjść z parkingów. Obecnie prowadzimy działania mające na celu edukację naszych gości w tym temacie.

Ładowarki do aut elektrycznych znajdują się na parkingu Galerii Północnej – na poziomie -1 w sektorze G-H-I 1 oraz na poziomie -2 w sektorze D-E-F 17-18. System ładowania aut elektrycznych obejmuje łącznie 4 urządzenia o mocy 22kW przeznaczone dla samochodów marki Tesla i aż 8 ładowarek Circontrol Wallbox o maksymalnej mocy 11 kW dla aut innych modeli, obsługiwane przez sieć Greenway Polska. Przy każdym stanowisku umieszczona została dokładna instrukcja ze wskazówkami dotyczącymi korzystania z ładowarek.

 
Usługa ładowania samochodów w Galerii Północnej do końca lutego jest bezpłatna. Aby skorzystać ze stacji ładującej sieci Greenway Polska należy najpierw zarejestrować się na stronie http://greenwaypolska.pl/pl/pre-registration w celu otrzymania karty RFID, która służy do identyfikacji klienta oraz do uruchomienia i zatrzymania usługi ładowania pojazdu. Ładowarki Circontrol Wallbox wymagają także podłączenia własnego kabla typ 2 („Mennekes”).

 

Szczegółowe informacje dotyczące ładowarek do aut elektrycznych dostępnych w Galerii Północnej znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »