Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Gama z organicznym lnem dodająca objętości włosom cienkim od Klorane

Gama z organicznym lnem dodająca objętości włosom cienkim od Klorane
Zobacz więcej zdjęć »
Świetna informacja dla tych, którzy mają cienkie włosy i szukają sposobu na zwiększenie objętości fryzury!

Botanicy i farmaceuci Klorane wybrali len z gatunku Linum usitatissimum L., roślinę zwiewną i delikatną, z uwagi na obficie zawarte w niej rozpuszczalne śluzy roślinne. Te substancje, niczym naturalne rusztowanie, wzmacniają włosy i zamykają ich łuski, a tym samym zwiększają objętość i sprężystość całych pasm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ekstrakt z lnu, o wysokiej zawartości składników aktywnych, został naukowo przebadany. Okazało się, że rozpuszczalne włókna roślinne lnu posiadają cenne właściwości kapilarne, dzięki czemu tworzą naturalną podporę nadając włosom natychmiastową i trwałą objętość od samej nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i jednocześnie lekkie i elastyczne.

Organiczny Ekstrakt z lnu dla objętości włosów  - uzupełniające się dermokosmetyki

Obok delikatnie oczyszczającego i pogrubiającego szamponu w tej linii Klorane znajdziemy odżywkę potęgującą efekt objętości. Formuła dodatkowo pozwala na odpowiednią pielęgnację – uławia rozczesywanie i pozostawia włosy lekkie i sprężyste.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE - objętość dla włosów cienkich

Szampon o wysokiej tolerancji delikatnie oczyszcza włosy, chroni je i pogrubia. Formuła z Lnem, wybranym ze względu na wysoką zawartość śluzów roślinnych jako prawdziwe naturalne wzmocnienie, nadaje włosom objętość od nasady*. Włosy pozostają sprężyste i pełne objętości. Zmysłowa formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i podlega recyklingowi. Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, silikonów i oleju mineralnego.

*Test ex-vivo przeprowadzony na ekstrakcie z Lnu

Cena: 33 zł /200 ml , 52 zł /400 ml  

Odżywka z ORGANICZNYM LNEM KLORANE - objętość dla włosów cienkich

Naturalna odżywka z ORGANICZNYM Lnem rozplątuje włosy bez obciążania oraz nadaje im kształt i objętość od nasady. Natychmiastowo, włosy pozostają sprężyste oraz pełne objętości. Idealne uzupełnienie pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Nie zawiera silikonów i oleju mineralnego. Tuba pochodzi z recyklingu.

Cena: 45 zł /200 ml  

Ekologiczne zmiany Klorane  z korzyścią dla ekosystemu

Składnik aktywny tej linii pochodzi z lnu uprawianego na własnych plantacjach Klorane zgodnie z zasadami certyfikowanego rolnictwa ekologicznego.

Formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Została zapakowana w butelkę bez dodatkowego pudełka, dzięki czemu oszczędzamy zużycie tektury. Butelka szamponu w 100% pochodzi z plastiku z recyklingu i całkowicie nadaje się do recyklingu. Odżywka z Organicznym Lnem została zapakowana w tubę pochodzącą z recyklingu. Formuły produktów do spłukiwania są biodegradowalne, zgodnie z normą OECD 301B.

Od ponad 50 lat KLORANE dba o Ciebie, troszcząc się o przyrodę. Zobowiązujemy się do: uprawy roślin w poszanowaniu natury, ochrony zasobów naturalnych, promowania dobroczynnych właściwości natury poprzez produkty pochodzenia botanicznego, wytwarzane we Francji, dzielenia się wiedzą, dzięki naszej Fundacji Botanicznej Klorane, posiadania botanicznej duszy, dziś i jutro, wszędzie na świecie. Kosmetyki Klorane są dostępne w aptekach. 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »