Dom » Ogrody

GARDENA odkurzacz do oczka wodnego SR 2000

GARDENA odkurzacz do oczka wodnego SR 2000
Zobacz więcej zdjęć »
Odkurzacz do oczka wodnego służy do wygodnego usuwania z oczka wodnego zanieczyszczeń, glonów nitkowatych, mułu, liści i obumarłych resztek roślin.

Może służyć również jako odkurzacz do zbierania wody oraz do różnego rodzaju prac zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz (np. w gospodarstwie domowym, na tarasach, w garażach itp.).

Możliwość ręcznego włączania i wyłączania. Bezwysiłkowa praca i duża oszczędność czasu dzięki równoczesnemu zasysaniu i opróżnianiu zbiornika. Posiada 5 wymienne dysze do: zasysania z dna, wąskich miejsc, glonów nitkowatych, zbierania resztek wody (szeroka dysza ze ściągaczką), trudnych zanieczyszczeń (dysza ze szczotką). Wyposażony również w drobny filtr do zbierania szlamu oraz niewielkich zanieczyszczeń. Z uchwytem i kołami do wygodnego transportu. Oszczędność miejsca podczas przechowywania i transportu dzięki nasadce na przedłużki i wymienne dysze.

Dane techniczne:

Moc: 1600 W

Maks. Wysokość samozasysania: 2,0 m.

Wąż zasysający: 5 m.

Wąż tłoczący: 2,5 m.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zielony Poradnik
http://zielony-poradnik.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »