Technologie » Komputery

Gartner dwukrotnie klasyfikuje TIBCO jako lidera w zarządzaniu danymi referencyjnymi

W październiku Gartner opublikował dwa raporty o rozwiązaniach do zarządzania danymi referencyjnymi. W obu „Magicznych Kwadratach” – dla rozwiązań do zarządzania konsumenckimi oraz produktowymi danymi referencyjnymi – firma TIBCO została sklasyfikowana jako lider.

 Gartner definiuje referencyjne zarządzanie danymi (ang. Master Data Management - MDM) jako opartą na technologii koncepcję współpracy obszaru IT z biznesem, dzięki której zasoby strategicznych danych przedsiębiorstwa zyskują nową wartość – są spójne, dokładne, użyteczne i zgodne semantycznie.

W zakresie zarządzania danymi referencyjnymi w TIBCO rozróżniamy platformy na te, które wspierają wielodomenowe zarządzanie danymi klientów, oraz te, które odpowiadają za dane produktowe. To sami użytkownicy systemu wciąż rozwijają obszary, w których MDM ma zastosowanie. Dlatego celem TIBCO jest tworzenie na tyle elastycznych rozwiązań, by łatwo było wdrożyć nie tylko te inicjatywy, które już znamy, ale również te, które dopiero pojawią się w przyszłości – powiedział Matt Quinn, szef technologii w TIBCO.

CZYTAJ CAŁOŚC ARTYKUŁU TUTAJ: http://www.erp-view.pl/it_solutions/gartner_dwukrotnie_klasyfikuje_tibco_jako_lidera_w_zarzadzaniu_danymi_referencyjnymi.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »