Firma » Biznes

Gazela Biznesu 2011 dla FERRO!

FERRO już po raz kolejny znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w Polsce. W XII edycji rankingu redakcja dziennika "Puls Biznesu" przyznała firmie Gazelę Biznesu 2011.Gazele Biznesu - to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest Coface Poland - specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej. Najważniejszym celem Gazel Biznesu 2011 jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek odbywać się będzie podczas uroczystych Gali Finałowych w poszczególnych regionach kraju. FERRO odbierze swe wyróżnienie 08.03.2012.

Gazela Biznesu 2011 dla FERRO to potwierdzenie stabilnej sytuacji finansowej firmy na rynku, a tym samym zapowiedź kolejnych sukcesów na przyszłość.
 
FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »